Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmy

Autor Andżelika Wróblewska - 19 Grudnia 2018

Córka Kaczyńskiej bardzo intensywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Dzięki jej aktywności w sieci i zdjęciom, które publikuje, możemy się wiele o niej dowiedzieć - na przykład tego co lubi, co ją interesuje i inspiruje. Niektóre z fotografii wzbudzają kontrowersje opinii publicznej. Przedstawiamy, co udało nam się dowiedzieć o Ewie Dubienieckiej.

Córka Kaczyńskiej ma jedynie 15 lat, ale już teraz udało jej się przykuć uwagę mediów. Jest najstarszą córką Marty i tak jak większość nastolatek pasjonuje się sportem i muzyką. Jest bardzo aktywna w sieci. Prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie systematycznie publikuje ciekawe fotografie. Czy przypomina choć trochę swoją mamę? Trudno oprzeć się wrażeniu, że podobieństwo jest uderzające.

Dla rodziców nastoletni okres ich dzieci to trudny czas, w którym ich pociechy dorastają i często przechodzą przez okres buntu. Córka prawniczki najwidoczniej jest na etapie poszukiwania swojego stylu. To eksperymentalny czas dla każdej nastolatki. Pierwsze makijaże, kombinacje z fryzurami i doborem ubrań.

Marta i Ewa wydają się ze sobą zżyte. Na pewno łączy ich miłość do koni - to z pewnością nastolatka odziedziczyła po mamie. Obie na swoich profilach na portalach społecznościowych publikują sporo zdjęć przedstawiających te zwierzęta i obie jeżdżą konno. Nic tak nie łączy, jak wspólna pasja. Dodatkowo mąż Kaczyńskiej posiada stadninę koni i szkółkę jeździecką, co zdecydowanie ułatwia kobietom pielęgnowanie swojego hobby.

To, czego możemy dowiedzieć się z mediów, to fakt, że Ewa trenuje taniec i dzięki temu łatwiej rozładowuje stres. Ma również ogromną słabość do wykonywania makijażu i trzeba przyznać, że mimo młodego wieku, świetnie jej to wychodzi. Jakiś czas temu wzbudziła kontrowersje wśród internautów, gdy na swoim Instastory zamieściła zdjęcie oka, na którym widać wilgotne rzęsy, rozmazany tusz i cienie do powiek. Można było odnieść wrażenie, że dziewczyna się rozpłakała i próbowała o czymś poinformować swoich obserwatorów. Szybko jednak rozwiała wszystkie wątpliwości, mówiąc o tym, że bardzo podoba jej się taki makijaż i chętnie wykonałaby profesjonalną wersję takiej charakteryzacji.

W ostatnim czasie w sieci zawrzało po tym, jak nastolatka umieściła na swoim profilu zdjęcie, jak świętuje zakończenie roku szkolnego. Dziewczyna postanowiła wznieść toast za otrzymanie promocji do następnej klasy i satysfakcjonujące świadectwo. Trunkiem, którym postanowiła się uraczyć córka Kaczyńskiej była Coca Cola. Internauci byli w szoku i od razu wytknięto młodej dziewczynie, że nie jest to pierwszy raz, kiedy próbuje zachowywać się jak dorosła osoba.

Ewa jest też uważana za prawdziwą konkurencję dla Aleksandry Kwaśniewskiej. Obserwatorzy twierdzą, że dziewczynka w przyszłości może odnieść sukces, który zdecydowanie przerośnie ten osiągnięty przez córkę Kwaśniewskich. Nastolatki, które obserwują jej profil, zachęcają ją do założenia bloga, są ciekawe jej życia, a szczególnie do ich gustu przypadło jej wyczucie stylu. Najwyraźniej stanowi w jakiś sposób inspirację dla młodego pokolenia, którym imponuje jej osoba. Może kiedyś zdecyduje się na rozważenie prośby swoich wiernych obserwatorów, których z dnia na dzień przybywa.

- Załóż bloga, bo masz super gust - pisze jedna z internautek.

Dużą kontrowersję budzi również fakt, że prawniczka słynie z moralizatorskich wypowiedzi kierowanych w młodzież i wychowanie dzieci, a zachowanie jej córki zupełnie nie pokrywa się z przekazywanymi przez nią poglądami.

Córka Kaczyńskiej jest miłośniczką zwierząt. Prowadzi też swój pamiętnik, w którym po raz pierwszy internauci dostrzegli podobiznę jej malutkiego brata. Czy coś różni ją od mamy? Przede wszystkim podejście do prywatności. Ewa Dubieniecka zdaje się niezwykle otwarta w tych kwestiach i nie przejmuje się negatywnymi komentarzami adresowanymi w kierunku jej osoby. Być może pewność siebie odziedziczyła po dziadku.

Dziewczyna lubi podróżować i chętnie dzieli się zdjęciami pejzaży. Ponadto, ukazała niektóre miejsca swojego domu, dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć, jak mieszkają z matką. Co udostępnia na swoim koncie Instagramie? Czego możemy dowiedzieć się na jej temat na podstawie tego, co prezentuje światu? Przedstawiamy Wam zaskakujące fakty, które poznaliśmy w ostatnim czasie.

Kliknij "Następna Strona"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News