adam zdrójkowski rodzice
Fot. Instagram/adam_zdrojkowski
Patryk Korzec - 31 Grudnia 2018

Adam Zdrójkowski rodzice: Jego mama jest niesamowicie piękna

Adam Zdrójkowski rodzice: młody aktor w ciągu zaledwie kilku lat zatrząsł polskim światem show-biznesu. Dzięki związaniu się z TVP stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych nastolatków w tym kraju, prawie nikt natomiast nic nie wie o jego bliskich i rodzinie. Okazuje się, że jego mama jest naprawdę piękną kobietą. 

Adam Zdrójkowski rodzice: Niewiele osób wie, że po raz pierwszy zadebiutował na ekranach w roli małego Pawełka w kultowym serialu telewizji Polsat - "Rodzina zastępcza". Wtedy jednak nie udało mu się odnieść komercyjnego sukcesu i zachwycić Polaków, musiał więc czekać na kolejną szansę. Ostatecznie nadarzyła się ona kilka lat później - odkąd został Kubą Boskim z serialu "Rodzinka.pl" emitowanego przez TVP, jest on jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych twarzy polskiego show-biznesu. Choć Zdrójkowski poszczycić się może spektakularną karierą i uwielbieniem fanów, wciąż jest wyjątkowo ostrożny, jeśli chodzi o wywiady i kontakt z mediami. Rzadko wypowiada się na temat swojego życia osobistego, dlatego też niewiele wiadomo o jego rodzicach, bracie bliźniaku i innych bliskich osobach.

Adam Zdrójkowski rodzice

Adam Zdrójkowski rodzice - ten młody aktor urodził się 29 maja 2000 roku, a jego rodzicami są Dariusz i Edyta. O mężczyźnie nie wiadomo praktycznie nic, bardzo uważnie bowiem unika mediów i nie chce wypowiadać się w mediach na żadne tematy, a już zwłaszcza na te dotyczące swojego sławnego syna. Edyta Zdrójkowska również niechętnie zabiera głos, za to bardzo lubi pokazywać się z synem na ściankach oraz udostępniać ich wspólne zdjęcia. Gołym okiem widać, że rodzina się bardzo lubi i szanuje, a wzajemne więzi są dla nich niezwykle istotne.

Adam Zdrójkowski brat

Gwiazdor "Rodzinki.pl" ma również brata bliźniaka, który ma na imię Jakub. Chłopakowi nie udało się zagrzać miejsca w polskim show-biznesie i raczej żyje w cieniu brata. Jak sam podkreśla - we wszystkim stara się wspierać Adama i zawsze kibicuje mu przy podejmowaniu nowych wyzwań - także tych dotyczących rozwoju kariery w mediach. Trzeba jednak przyznać, że również ma pewne doświadczenie w pracy przed kamerami. Już w 2005 roku występował w serialu "Magda M.", gdzie wcielał się w Kubę - syna Karoliny oraz Wiktora. Po tym występie miał 4 lata przerwy, po czym - wraz z bratem - pojawił się w "Rodzinie zastępczej plus". Dalej wystąpił w "Regułach gry" jako Jurek oraz zagrał epizodyczną rolę Bartka w "Hotelu 52".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczękiCzytaj dalej

Mama Adama Zdrójkowskiego Instagram. Edyta Zdrójkowska wiek

Choć o Edycie Zdrójkowskiej wiadomo niewiele, nie jest ona osobą anonimową. Kobieta bardzo aktywnie angażuje się w prowadzenie swojego profilu na Instagramie, gdzie co chwilę wrzuca zdjęcia z rodzinnych uroczystości, świąt czy treningów na siłowni. Od razu widać po niej, że intensywnie ćwiczy i dba o swoją kondycję oraz figurę, podkreślić trzeba również, że jest wyjątkowo atrakcyjna.adam zdrójkowski rodzice Fot. Instagram/edyta_zdrojkowskaadam zdrójkowski rodzice Fot. Instagram/edyta_zdrojkowskaadam zdrójkowski rodzice Fot. Instagram/edyta_zdrojkowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak OFC. Wszystkim umyka ta odsłona gwiazdora!
  2. Witold Pyrkosz pierwsza żona: Aktor zawsze o niej milczał. Dlaczego?
  3. M jak miłość online za darmo. Gdzie obejrzeć?
  4. Karol Strasburger: Partnerka szokuje w wywiadzie!
  5. Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej. Dlaczego żyje w cieniu żony?
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News