pyrkosz
Fot. YouTube/serialetvp
Mikołaj Pilecki - 25 Października 2018

Witold Pyrkosz pierwsza żona: Aktor zawsze o niej milczał. Dlaczego?

Witold Pyrkosz pierwsza żona: dlaczego nie utrzymywał z nią kontaktu. Kim była pierwsza wybranka aktora? Jak gwiazdor "M jak miłość" zareagował na rozwód?

Witold Pyrkosz pierwsza żona: urodzony w 1926 (zm. 2017) roku aktor już w drugiej połowie lat 50. występował na deskach teatrów i przed kamerą. Mniej więcej w tym samym czasie również rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną. Małżeństwo nie trwało długo, lecz doczekało się owocu w postaci syna. Kilka lat później Pyrkosz związał się ze swoją drugą żoną, Krystyną. Para poznała się w 1964 roku. - Zauważyłem znajomego, obok niego siedziała piękna dziewczyna. Czarne włosy upięte w kok i najpiękniejszy biust na świecie! Pamiętam, że gdy chodziliśmy do lokali i siadaliśmy na stolikach barowych, ten biust opierał się o bar, a ręce wszystkich facetów natychmiast wyciągały się w kierunku ślicznego dekoltu Krystyny. Wszczynała się awantura i kończyło się bijatyką - powiedział przed laty magazynowi "Na żywo".

Witold Pyrkosz pierwsza żona: aktor nie chciał o niej nawet myśleć

Związek z Ewą Bilewską musiał być burzliwy i wyjątkowo nieszczęśliwy, ponieważ Pyrkosz opisywał czas bezpośrednio po rozwodzie jako najszczęśliwszy okres w jego życiu. - Dostałem mieszkanie, wygrałem samochód, pięknego trabanta, rozwiodłem się z pierwszą żoną. Możecie sobie wyobrazić, jak wyglądało wtedy moje życie - zdradził niegdyś mediom.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Milionerzy"Milionerzy": Aż trudno uwierzyć, że padły takie pytania!Czytaj dalej

Paweł Pyrkosz syn Witolda

Nie wiadomo dokładnie, kiedy Paweł Pyrkosz przyszedł na świat. Syn aktora z pierwszego małżeństwa nie jest osobą publiczną, a z ojcem ma niewiele wspólnego. Legenda polskiego kina rozwiodła się z jego matką w połowie lat 50., zrywając jednocześnie kontakt z nią i z synem. Niechęć wobec syna była u Pyrkosza tak wielka, że nie wliczał go nawet do swojego rodu w kontekście jego powiększenia. - Nie tracę nadziei, że w rodzinie pojawi się chłopak. To moje ciche marzenie... Szkoda, żeby ród Pyrkoszów wyginął - powiedział magazynowi "Świat i ludzie" o swoich wnuczętach.

Dzieci Witolda Pyrkosza

Oprócz Pawła, Witold Pyrkosz doczekał się jeszcze dwójki potomstwa. Krystyna Pyrkosz urodziła mu córkę Katarzynę i syna Witolda. Z nimi gwiazdor telewizji utrzymywał już bardzo ożywiony kontakt. Gdy aktor wraz z żoną przeniósł się do Piaseczna, dzieci często odwiedzały rodziców.

Ewa Bilewska aktorka

Niewiele wiadomo o pierwszej żonie Pyrkosza. Ewa Bilewska, podobnie jak on, była aktorką. Media jedna milczą na jej temat podobnie, jak robił to sam Pyrkosz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zbigniew Wodecki byłby dumny! Coś wspaniałego
  2. Prezes LOT reaguje na protest! Mówi o dymisji
  3. Edyta Górniak potwornie zraniona. Już nigdy nie pokocha tak samo, coś okropnego
  4. PIES PUSZCZAŁ PRZEZ SEN BĄKI, KOTU SIĘ TO NIE SPODOBAŁO. UKARAŁ GO W ZABAWNY SPOSÓB
  5. Fryzury do drobnej twarzy. W jakich będziesz wyglądać pięknie?
ZAMIANA
Maryna z "Janosika"Jak dziś wygląda Maryna z "Janosika"? Aktorzy jednej roli po latach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: fakt.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News