Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Fanom poopadały szczęki

Autor Patryk Stachera - 13 Grudnia 2018

Barbara Kurdej-Szatan jest utalentowaną aktorką teatralną, telewizyjną oraz filmową. Miała również okazję zagrać w wielu reklamach, a jej kariera nie zwalnia tempa. Jednak nie jest jedyną artystką w swojej rodzinie. Katarzyna Kurdej-Mania również miała okazję wystąpić w kilku produkcjach. Sprawdźcie, jak wygląda oraz czym dokładnie zajmuje się rodzona siostra gwiazdy "M jak miłość".

Barbara Kurdej-Szatan swoją aktorską karierę zaczęła już w 2008 roku, gdy występowała w Teatrze Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Kilka lat później dostała pracę w reklamie. Występowała w roli konsultantki celebrytów w spotach sieci komórkowej Play. W następnych latach rozwinęła się zawodowo jeszcze bardziej, dostając role w różnych filmach i serialach. Mogliśmy ją oglądać m.in w komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham cię!", w której wcieliła się w główną bohaterkę.

Artystka jest również utalentowana muzycznie. Do wspomnianego filmu nagrała własny utwór w duecie z Liberem. Natomiast jej najbardziej rozpoznawalną rolą stała się postać Joanny Chodakowskiej w serialu stacji TVP2 "M jak miłość". Wszystkie te sukcesy pozwoliły jej zdobyć rozgłos i stać się rozpoznawalną osobą w polskim show-biznesie. Jednak matka aktorki może być dumna nie tylko z Barbary. Gwiazda bowiem dorastała pod okiem swojej o pięć lat starszej siostry, Kasi.

Polacy usłyszeli o rodzeństwie celebrytki w lecie tego roku. Katarzyna Kurdej-Mania na swoim Instagramie udostępniła zdjęcia ze swoją młodszą siostrą, Barbarą. Internauci byli zaskoczeni urodą obu dziewczyn. Na pewnych ujęciach dość trudno dostrzec różnice pomiędzy kobietami, poza kolorem włosów.

Barbara Kurdej-Szatan przyznała w wywiadzie dla "VIVY!", że jej siostra ma najładniejsze nogi w rodzinie. Natomiast sobie też nie szczędziła komplementów, twierdząc, że jej piersi są "lepsze". Rafał Szatan, mąż aktorki, również wyraził swoje zdanie w tym temacie, mówiąc, że Kasia jest "bardzo zgrabna".

Rodzeństwo różni uroda, natomiast pasję mają wspólną. Kasia też bowiem jest aktorką. Kto wie, może to właśnie przez starszą siostrę Barbara zainteresowała się i zdecydowała się na studia związane z aktorstwem.

Na kolejnych slajdach prezentujemy, jak wygląda siostra aktorki Babary Kurdej-Szatan.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News