Adam Małysz z żoną Izabelą
Instagram.com adammalyszofficial
Bartłomiej Cieślak - 4 Marca 2021

Żona Małysza była posądzona o zdradę. Po latach mówi o plotkach, które krążyły na jej temat

Izabela Małysz wzięła ślub z Adamem już w 1997 roku. Chociaż do dziś są szczęśliwą parą, to jednak pierwsze lata ich związku były burzliwe ze względu na podłe plotki rozsiewane przez ludzi. Po latach żona naszego słynnego skoczka postanowiła opowiedzieć o tamtym okresie.

Adam Małysz od prawie 24 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Izabelą Małysz. Liczne sukcesy skoczka sprawiły, że znalazł się on na ustach nie tylko Polaków, ale i całego świata - a przynajmniej tej jego części zainteresowanej skokami narciarskimi.

Żona Adama Małysza musiała zmierzyć się z podłymi plotkami

I chociaż para od wielu lat wzajemnie się wspiera i wychowują razem córkę Karolinę, to jednak bycie w centrum uwagi Małysza sprawiło, że wielu ludzi zaczęło bezmyślnie komentować zarówno skoczka, jak i jego żonę oraz związek tych dwojga.

Izabela dopiero po latach wyjawiła, że momentami było jej bardzo ciężko. Zazdrośni lub po prostu rządni sensacji ludzie pisali o niej niestworzone rzeczy, a ona niewiele mogła zrobić, by udowodnić im jaka jest prawda. Najbardziej zabolała ją jedna plotka, o której opowiedziała w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”.

- Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: „Małyszowej jest łatwiej za nazwisko”. Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa. Ploty pojawiały się zwykle pod koniec sezonu, kiedy kończyły się tematy sportowe - ze smutkiem wspomina Izabela Małysz.

Minister edukacji właśnie powiedział o powrocie uczniów do szkół. Muszą być spełnione konkretne warunkiMinister edukacji właśnie powiedział o powrocie uczniów do szkół. Muszą być spełnione konkretne warunkiCzytaj dalej

I chociaż plotki tego typu swego czasu pojawiały się regularnie, małżeństwo Małyszów poradziło sobie z nimi, a ich związek trwa silny do dziś. Żona Adama Małysza ujawniła jeszcze jednak, że również o jej mężu pisano niestworzone rzeczy. Gdy skoczek odnosił sukcesy, wszyscy śledzili jego życie. Dochodziło z tego powodu do wręcz absurdalnych zarzutów pod jego adresem.

- Kiedyś Adam miał gorszy czas. Poszliśmy do restauracji i zamówił herbatę z sokiem malinowym. Podano mu go w kieliszku. Ktoś zobaczył i rozpuścił plotkę, że Małysz ma kryzys, bo pije - przyznała Izabela w wywiadzie.

Na szczęście kariera Adama Małysza dawno już się skończyła, a nowe zajęcia polskiego skoczka nie generują już tak wielkiego zainteresowania jego życiem. Para może więc w spokoju spędzać razem czas i pomagać 23-letniej córce Karolinie, która weszła już w dorosłe życie.

Adam Małysz od 2016 roku pełni funkcję dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Przez kilka lat był kierowcą rajdowym i pięciokrotnie uczestniczył w Rajdzie Dakar, ale ostatecznie powrócił do swojej pierwotnej dyscypliny sportowej, by swoim doświadczeniem i wiedzą pomagać zarówno skoczkom, jak i całej ekipie.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News