Wróżbita Maciej opinie - czy się sprawdzają?
instagram.com/wrozbitamaciejs
Wiadomości Pikio - 11 Marca 2019

Czy Wróżbita Maciej jest wiarygodny? Jakie są opinie o słynnym medium?

Wróżbita Maciej - opinie, horoskopy, przepowiednie - to tylko niektóre z propozycji usług w jego wachlarzu umiejętności. Kim jest? Dla wszystkich fanów stacji ezoterycznych i horoskopów zdradzamy szczegóły tajemniczej postaci - wróżbity Macieja.

Wróżbita Maciej - opinie przedstawiane przez prowadzącego Ezo TV oraz Sekrety Magii są często kontrowersyjne i budzą wiele zastrzeżeń wśród widzów programów. Jednak mimo to widzowie wciąż chętnie oglądają jego show i z zaciekawieniem czekają na rozwój wydarzeń, wiele z nich dzwoni do prowadzącego, by zasięgnąć jego opinii. A magiczne zdolności pomogły im w ważnych kwestiach życiowych.

Wróżbita Maciej Skrzątek. Czy Wróżbita Maciej ma żonę?

Wróżbita Maciej, a konkretnie Maciej Skrzątek, to - obok Krzysztofa Jackowskiego - jeden z najsłynniejszych wróżbitów/jasnowidzów w Polsce. Na jego stronie internetowej możemy przeczytać, że jego moce pochodzą od Boga i to on chce, żebyśmy słuchali jego przepowiedni.

Urodził się w Wałbrzychu w przeciętnej rodzinie, gdzie większość członków związana była z medycyną. Wróżbita również jest lekarzem, jednak nie leczy ciała, a duszę. Już wieku 18 lat zaczął wróżyć.

- Karty zawładnęły mną, stały się ważną częścią mnie i mojego jestestwa. Pokochałem je z wzajemnością. Oczywiście, znacie mnie przede wszystkim jako tarocistę. Tarota otrzymałem w prezencie rok po wizycie u wróżki. To było prawie dwadzieścia lat temu. I jest on ze mną do dziś. W tym samym czasie pojawiły się runy. Podobnie numerologia. Wszedłem w świat magii, dzięki jednemu letniemu dniu. I lato w moim życiu trwa do dziś - możemy przeczytać na jego stronie internetowej.

W roku 2005 zaczął współpracować z serwisem internetowym oferującym prognozowanie przyszłości, gdzie stał się najbardziej rozchwytywanym z wróżbitów. Następnie zaczął pracować w telewizji, na początku w Kosmica TV, Tele 5, TVN Meteo, Mango24, Polonia 1. W 2011 roku przeszedł do Ezo TV, gdzie występuje do dzisiaj. Ponadto jest autorem dwóch książek: Życie zapisane w kartach i Numerologia wróżebna.

O jego życiu prywatnym niewiele wiadomo, ponieważ Maciej Skrzątek niechętnie się nim dzieli. Nie wiemy, czy ma żonę, dzieci, jedyne co zdradził to fakt, że od 2002 roku jest w związku. Zrobił to w nietypowy sposób, w poście na Facebooku zakomunikował, że nie jest singlem, a propozycje matrymonialne, które hurtem wysyłają fanki, pozostaną bez odpowiedzi.

- Moje życie prywatne jest moim życiem prywatnym, nie jest na sprzedaż. Informację na Facebooku podałem z kilku powodów. Po pierwsze: jest to informacja dla wszystkich rozkochanych we mnie fanek, które proponują mi bycie w związku czy piszą różnego rodzaju maile. Poza tym ludzie często pisali do mnie, że na pewno jestem samotny, więc muszę być bardzo biedny. Nie chcąc tego słuchać, bo są to herezje, napisałem prawdę na Facebooku. Choć część tych męczących wiadomości ustała, niektóre panie do dzisiaj wyznają mi miłość... Muszę to zaakceptować. Jestem jednak bardzo przeciwny dzieleniu się życiem prywatnym w sieci, dlatego nieprędko pokażę zdjęcie z drugą połówką - skomentował w wywiadzie swój wpis.

Czy Wróżbita Maciej jest wiarygodny? Za darmo udziela porad? Wróżbita Maciej - kontakt

Wróżbita Maciej specjalizuje się w poznawaniu przyszłości za pomocą kart tarota oraz kart klasycznych, run, numerologii oraz białej magii. Za swoje usługi inkasuje 600 zł (za godzinę), 200 zł (za 15 min). Poszczególne rytuały mogą kosztować od 500 do 800 zł, w zależności od ich charakterystyki. Mimo wysokich cen chętnych nie brakuje, a jego uwaga podczas trwania programu telewizyjnego jest wręcz rozchwytywana. Każdy chce poznać, co zapisane mu jest w kartach. W takim celu najlepiej skontaktować się z wróżbitą mailowo lub dzwoniąc w wyznaczone godziny. Maciej Skrzątek znany jest również z wróżb gwiazdom takim jak: Natalia Siwiec, czy Ewa Minge, często bez ich wiedzy.

Niestety zarówno pośród gwiazd, jak i widzów jego programu Skrzątek nie ma najlepszej opinii. Fani, choć oglądają i lubią jego programy, nie mają zaufania co do tego umiejętności. W sieci na różnych forach można przeczytać o doświadczeniach ludzi, którzy korzystali z usług wróżbity.

- Wybrałam wróżbitę Macieja zachęcona opiniami typu "och" i "ach", same superlatywy. Powiem krótko, już w czasie rozmowy zaczęłam żałować, że wybrałam jego. Z mojej numerologi tylko jedno było prawdą. To, że jestem niezależna. Nie zagłębiał się w temat, nie starał się zrozumieć, był powierzchowny w odczytywaniu kart. A wiem stąd, że zapytałam, w jakich kartach widzi odpowiedzi na moje pytania. Podawał trzy karty. A co to za wróżba z trzech kart? Oczywiście odpowiedzi nie mają realnego przełożenia, nie sprawdziło się - pisze jedna z internautek.

- Witam wszystkich naiwnych, jeżeli wierzą wróżbicie Maciejowi. Ten młody niedoświadczony człowiek, zadufany w sobie, krzykiem potwierdza swoje racje. Prawda nie wymaga gongów ani żadnych fanfar. Niejednokrotnie słyszę, jak wymusza na swoich rozmówcach potwierdzenia faktów. Ludzie potwierdzają, ale bez przekonania. Za sesję 20 minut zapłaciłam 140 złotych. Nie żałuję tych pieniędzy, bo wydałam je z własnej woli, ale też więcej nie skorzystam z jego usług - czytamy w kolejnym komentarzu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  2. Ból brzucha: co oznacza, kiedy boli z lewej strony? Co kiedy boli w okolicy pępka?
  3. Maciej Brzoska: żonaty, prywatnie z żoną, dzieci
  4. Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Pierwsze prace w ogrodzie już się zaczynają
  5. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News