Urszula Dębska instagram
instagram.com/urszula_debska/
Wiadomości Pikio - 6 Marca 2019

Urszula Dębska: z mężem, w ciąży. Co zdradza Instagram gwiazdy?

Urszula Dębska - polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Znana ze swojej roli w Pierwszej Miłości, gdzie od ponad dziesięciu lat gra Sabinę Weksler - złośliwą i rozpuszczoną nastolatkę, która wyrosła na zaradną kobietę, choć wciąż mężczyżni są jej największym problemem.

Urszula Dębska - kim jest? Co wiemy o jej życiu prywatnym? Urodziła się 11 października 1987 roku w Warszawie. Kilka pierwszych lat spędziła w Sopocie. Jej ojcem jest aktor Andrzej Dębski, znany między innymi z takich produkcji jak Magda M., czy Na sygnale. Na początku dorosłej drogi studiowała ona prawo na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zrezygnowała z tego kierunku na trzecim roku, ponieważ uznała, że prawdziwą pasją pała do aktorstwa i sceny, nie do kodeksów i rozpraw sądowych.

W 2000 roku aktorka zadebiutowała w firmie Wielkie rzeczy: Sieć Krzysztofa Krauzego. Następnie dołączyła do obsady serialu TVP Plebania, gdzie wcieliła się w rolę Karoliny Wojciechowskiej, która była obecna w produkcji przez blisko osiem lat. Po zakończeniu pracy na planie Plebanii Urszula Dębska związała się z serialem Polsatu - Pierwsza Miłość. Jej bohaterka, Sabina Weksler, zyskała ogromną rzeszę fanów, a widzowie, którzy wcześniej oglądali aktorkę w innej stacji, zmienili dla niej ulubiony serial. To barwna postać, która na swoim koncie ma liczne romanse i nieudane związki.

Obrazy Pikio

Urszula Dębska Instagram

Prawdziwą skarbnicą wiedzy o życiu aktorki jest jej konto na portalu społecznościowym, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami podróżami i sportem, który kocha oraz wszystkimi aktywnościami, których się podejmuje.

Urszula Dębska bardzo rzadko pokazuje się na ściankach, niechętnie udziela wywiadów, za to jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje swoje zdjęcia ze swojej codzienności i to właśnie na Instagramie możemy śledzić jej losy i zmagania, zarówno te aktorskie, jak i życiowe w jakimś stopniu.

Urszula Dębska z mężem - czy partner gwiazdy również jest sławny? Urszula Dębska w ciąży?

Mimo tak częstej aktywności w mediach społecznościowych Urszula Dębska bardzo chroni swoją prywatność, dlatego o jej związkach wiemy stosunkowo niewiele. Dlatego na temat jej związków od zawsze spekulowały serwisy plotkarskie. W przeszłości sugerowano, że aktorka spotykała się z Rafałem Mroczkiem. Obecnie gorącym tematem jest jej relacja z serialowym partnerem - Michałem Malinowskim. Na Instagramie pojawiają się ich wspólne fotografie, jednak do tej pory żadna ze stron nie zdecydowała się na komentarz w tej sprawie.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo. Pracujemy razem i już, nie tylko przy serialu, ale też przy innych projektach i jeszcze jakieś kolejne są przed nami. Także tyle mam do powiedzenia - to jedyny komentarz aktorki w sprawie jej domniemanego związku.

Więc jak na razie męża i ciąży możemy szybciej spodziewać się w serialu Pierwsza Miłość.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dominika Kojro: Instagram, wiek, w ciąży, biografia, Pierwsza Miłość
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  4. Kim jest Sabina z Pierwszej Miłości? Niełatwy los uwielbianej bohaterki
  5. Paulina z Pierwszej Miłości. Paulina i Bartek - co ich czeka w przyszłości?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News