Paulina z Pierwszej Miłości - kim jest
instagram.com/julia_scott_official
Wiadomości Pikio - 6 Marca 2019

Paulina z Pierwszej Miłości. Paulina i Bartek - co ich czeka w przyszłości?

Paulina z Pierwszej Miłości - kim jest aktorka wcielająca się w postać? Jaka była jej droga do kariery i co robi w życiu prywatnym? Widzowie znają ją głównie jako Paulinę Sobolewską, panią lekarz weterynarii w Wadlewie.

Paulina z Pierwszej Miłości to tak naprawdę Julia Pogrebińska lub też Julia Grant-Scott. Urodzona 16 lipca 1984 roku na terenie obecnego Kazachstanu, skąd pochodzą jej rodzice, którym zawdzięcza egzotyczną urodę. Jest córką pilota i pianistki, pochodzenia polskiego.

W 2001 roku mając 17 lat, wyemigrowała samotnie do Polski i zamieszkała w Krakowie. Tam rozpoczęła naukę języka i została na stałe. Planowała zostać tancerką, studiowała również zarządzanie kulturą i kulturoznawstwo, dopiero później postanowiła związać swoją przyszłość z aktorstwem i w 2007 roku rozpoczęła studia na Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

19 sierpnia 2017 roku wzięła ślub z mistrzem jogi Johnem Scottem. Jej związek ze starszym o dwadzieścia lat mężem bardzo zaskoczył fanów, jednak sądząc po zdjęciach pary, które aktorka wrzuca na Instagrama, są bardzo szczęśliwi.

- Na początku mnie zafascynował jako człowiek i myślę, że bez tego nigdzie byśmy nie ruszyli - komentuje aktorka.

Obrazy Pikio

Paulina Pierwsza Miłość - gdzie jeszcze zagrała?

Aktorka, choć szerszej publiczności znana jest w roli Pauliny z serialu Polsatu Pierwsza Miłość, pojawiła się w wielu polskich produkcjach telewizyjnych oraz filmowych. Debiutowała w 2005 roku w filmach video dance Hamster i Peron. Zagrała w kilku kinowych hitach, między innymi w Pitbull. Nowe Porządki, W ukryciu, Lęk wysokości, czy Wataha. Za swoje popisy na ekranie niestety została nominowana do nagrody Węża za najgorszy duet na ekranie w filmie W ukryciu.

Brała udział w trzeciej edycji emitowanej przez telewizję Polsat programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Tańczyła razem z Rafałem Maserakiem, para zajęła trzecie miejsce.

Pierwsza Miłość - Paulina i Bartek

Aktorka w serialu Pierwsza Miłość wciela się w postać Pauliny Sobolewskiej, lekarza weterynarii w Wadlewie. Pierwsze skojarzenie, które przychodzą na myśl fanom serialu, to zdecydowanie siła Pauliny. Jest kobietą silną i pewną siebie, wie, czego chce i nie boi się o to walczyć. Imponuje mężczyznom swoim stylem bycia. Jest świetnie wykształcona, przez co ma respekt mieszkańców wsi Wadlewo, gdzie jest jedynym weterynarzem. Rysą na jej życiorysie jest romans z żonatym Bartkiem, który ma słabość do pięknych kobiet. Odkąd Paulina pojawiała się w Wadlewie, od razu zrobiła na nim ogromne wrażenie. Oboje dali się ponieść namiętności, jednak ich związek okazał się wielką pomyłką. Po dwóch latach po rozwodzie wróciła do byłego męża Norberta, który wcześniej zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką.

instagram.com/julia_scott_official

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Dominika Kojro: Instagram, wiek, w ciąży, biografia, Pierwsza Miłość
  2. Aleksandra Kisio: Instagram, matka, mąż. wzrost. Kim jest aktorka?
  3. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  4. Andrzej Młynarczyk: Żona, wiek, wzrost, Instagram, gdzie mieszka?
  5. Kim jest Lech Dyblik i jego rodzina? Wszystko o aktorze Pierwszej Miłości

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News