Taniec z Gwiazdami
Serecki, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 8 Lutego 2021

"Taniec z gwiazdami" nie pojawi się wiosną na antenie Polsatu. Wiemy dlaczego

Fatalne wieści dla fanów „Tańca z Gwiazdami”. Jak donosi portal „Wirtualne Media” Polsat postanowił zmienić swoją ramówkę w tym roku. Kolejną edycję uwielbianego tanecznego show zastąpi „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Z pewnością jednym z najpopularniejszych show telewizyjnych emitowanych przez stację Polsat jest „Taniec z Gwiazdami”. Program ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich widzów. Mamy dla nich jednak złą wiadomość.

Jak donosi m.in. portal „Wirtualne Media” telewizja Polsat zdecydowała się na niezwykle kontrowersyjny krok. Show, w którym jury złożone ze znanych osobistości ocenia występy taneczne gwiazd, nie pojawi się w tym roku na antenie.

Polsat ma w planach zastąpić tegoroczną edycję „Tańca z Gwiazdami” 14. odsłoną „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko dlatego, że włodarze stacji telewizyjnej nie zamierzają dopuścić do podobnej sytuacji, która wydarzyła się w ubiegłym roku. Pandemia koronawirusa znacznie wpłynęła na realizację kolejnych odcinków programu.

Na wiosnę 2020 roku emitowano 11. odsłonę „Tańca z Gwiazdami”. Wkrótce jednak okazało się, że pandemia COVID-19 szybko się nie skończy, co zmusiło stację do chwilowego zawieszenia realizacji tanecznego show.

Brytyjski policjant uderzył Polaka. Poszło o obostrzenia epidemiologiczneBrytyjski policjant uderzył Polaka. Poszło o obostrzenia epidemiologiczneCzytaj dalej

Brak „Tańca z Gwiazdami” w ramówce Polsatu na 2021 rok

Polsat stanął wtedy przed trudną decyzją, gdyż dalsze nagrywanie odcinków w obliczu pandemii okazało się niemal niemożliwe. Mimo wszystko, gdy pojawiła się chwila oddechu między falami zarażeń, we wrześniu show wznowiono.

Wtedy jednak program opuścili Marcin Bosak i Janja Lesar. Uczestnicy przez cały czas musieli poddawać się testom na COVID-19. Szybko okazało się, że coraz więcej osób otrzymuje wynik pozytywny. W związku z tym przyśpieszono emisję finału 11. edycji programu.

12. edycja "Tańca z gwiazdami" nie pojawi się wiosną na antenie, lecz program ma zostać zastąpiony przez 14. sezon "Twoja twarz brzmi znajomo". Oprócz tego zdecydowano o zmianie godzin jego emisji – na 20:05 w piątki, czyli wtedy, kiedy planowo pojawiały się odcinki tanecznego show.

Istnieje wysoka szansa na to, że „Taniec z Gwiazdami” zostanie dodany do jesiennej ramówki. Problem w tym, że wiele zależy tu od aktualnej sytuacji pandemicznej. A tej akurat nie da się przewidzieć..

W jury 14. edycji „Twoja twarz brzmi znajomo” zagoszczą znane persony: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego w ubiegłym roku Pawła Królikowskiego. W roli uczestników będziemy mogli podziwiać Annę Marię Sieklucką, Tamarę Arciuch, Lesława Żurka, Maję Hyży, Magdalenę Narożną, Michała Meyera, Piotra Gawron-Jedlikowskiego i Pawła Górala.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: radiozet.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News