ślub pan młody
Fot. TikTok @mayangkumay
Mateusz Sidorek - 1 Lutego 2021

Niezręczne nagranie ze ślubu obiegło Internet

Ten ślub prawdopodobnie na długo pozostanie w pamięci pana młodego, który usłyszał od swojej ukochanej zaskakujące pytanie. Gdy do pary z gratulacjami zbliżył się były partner panny młodej, kobieta zapytała swojego przyszłego męża, czy może go przytulić po raz ostatni. Mężczyzna spuścił wzrok, ale nie potrafił odmówić. Nagranie z tego zdarzenia trafiło do mediów.

Po tym, jak w mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, cały świat może zobaczyć nietypowy ślub. Nie trzeba już chyba nikogo przekonywać do tego, że materiał wideo jest wyjątkowy, ponieważ wystarczyło kilka dni, żeby obejrzało go ponad 5,5 miliona internautów. Sytuacja między nowożeńcami wywołuje wiele reakcji.

Ślub tej pary – konkretnie jego dość szczególny fragment – mogą zobaczyć użytkownicy TikToka z całego świata. Nagranie zostało opublikowane przez użytkownika @mayangkumay. W materiale wideo możemy zobaczyć niecodzienną reakcję pana młodego, gdy do jego ukochanej podszedł były partner.

Mężczyzna, który pojawił się na ślubie byłej partnerki, został bohaterem nagrania

Za sprawą mediów społecznościowych ślub, który odbył się w Malezji, stał się jednym z najczęściej oglądanych wydarzeń. Wszystko przez spotkanie, które dla wielu osób mogłoby się okazać bardzo niezręczne. Reakcja pana młodego mówi sama do siebie.

Oglądając nagranie, które na TikToku opublikował użytkownik @mayangkumay, widzimy, jak w pewnym momencie obok siebie stają nowożeńcy wraz byłym partnerem panny młodej. Gdy mężczyzna zbliża się, by złożyć gratulacje, kobieta zwraca się do swojego ukochanego z nietypową prośbą.

TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej KossakowskiTVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej KossakowskiCzytaj dalej

Chociaż były partner panny młodej wyciąga ku niej dłoń, ona pyta swojego ukochanego, czy może po raz ostatni przytulić się ze swoim eks. Pan młody nieco zmieszany spuszcza wzrok, ale ostatecznie zgadza się na prośbę.

Czy zaproszenie byłego partnera na ślub to dobry pomysł?

Internauci, którzy oglądali na TikToku nagranie ze ślubu, zauważyli, że wyraz twarzy pana młodego mówi wszystko. Mężczyzna próbował się uśmiechać, ale ewidentnie ta sytuacja nie była dla niego zbyt komfortowa.

W komentarzach widzowie zaczęli dyskutować o tym, czy warto zapraszać na wesele byłych partnerów. Tu zdania okazały się podzielone. Niektórzy zauważyli, że dla drugiej połówki może być to niezręczne i niemiłe, dlatego nie warto ryzykować takim zaproszeniem.

Nie zrobię tego, nie zamierzam zapraszać mojego byłego na mój ślub – słowa internautki cytuje „o2.pl”.

Zobaczcie, jak jej mąż natychmiast spogląda w dół, kiedy widzi swoją żonę przytulającą byłego. Co pomyśli rodzina pana młodego? – pisze inny widz.

Czy warto było zapraszać byłego partnera na wesele? A może reakcja pana młodego wcale nie jest taka zła? Najlepiej oceńcie sami to zdarzenie. Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o metamorfozie Agnieszki Dygant, odtwórczyni kultowej już roli niani Frani w serialu TVN. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News