Agnieszka Dygant zmieniła się nie do poznania
TRICOLORS/East News
Irmina Jach - 1 Lutego 2021

Agnieszka Dygant bardzo się zmieniła od czasów "Niani"

Agnieszka Dygant zasłynęła dzięki roli w serialu komediowym „Niania”, w którym zagrała u boku Tomasza Kota i Tamary Arciuch. Sympatyczna gwiazda podbiła serca widzów poczuciem humoru i naturalnością. Dziś trudno rozpoznać ją na ulicy.

Agnieszka Dygant do niedawna uchodziła za ikonę stylu. Wielbicieli mody ceniły to, jak umiejętnie łączy luz z ekstrawagancją. Monochromatyczne stylizacje w stylu smart casual, dopełnione nienagannym makijażem i klasyczną fryzurą, wyglądały fenomenalnie.

Agnieszka Dygant zmieniła się nie do poznania

Agnieszka Dygant w ciągu ostatnich lat zmieniła się nie do poznania. Fani zarzucali jej, że zbyt gorliwie korzysta z pomocy chirurga plastycznego. Aktorka broniła się tłumacząc, że zmianę kształtu ust zawdzięcza aparatowi ortodontycznemu.

Gwiazda zadbała o hollywoodzki uśmiech, relacjonując wizytę w klinice stomatologicznej za pomocą mediów społecznościowych. Zmianie uległ także kształt jej nosa, który stał się wyraźnie zgrabniejszy i nieco szerszy niż w przeszłości.

Aktorka stara się zachować młody wygląd. W programie „Dzień Dobry TVN” 47-latka zaprezentowała światu wyraźnie uniesione brwi, uwydatnione kości policzkowe oraz nad wyraz pełne wargi. Niestety, zabiegi nadały jej dość karykaturalnego wyglądu.

TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej KossakowskiTVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej KossakowskiCzytaj dalej

Wielbiciele Agnieszki Dygant są przerażeni zmianą wizerunku swojej idolki. Uważają, że znana celebrytka posunęła się zdecydowanie zbyt daleko i obecnie nie przypomina samej siebie. Pod zdjęciami gwiazdy nie brakuje krytycznych komentarzy.

- Nie poznałam albo może z kimś mylę - napisała jedna z fanek aktorki.

- Jakie usta glonojada... - dodał internauta.

- Zupełnie nie znam tej twarzy - skomentowała obserwatorka Agnieszki Dygant.

Podoba wam się przemiana aktorki, która wcielała się w główną rolę w legendarnym serialu „Niania”? A może uważacie, że jej dążenia do zachowania pięknego, młodego wyglądu zakrawają na przesadę?

Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę

Źródło zdjęcia: Instagram @agnieszka_dygant_official

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News