Ranczo ile lat ma Pieczka.
Screenshot z TVP VOD / Ranczo (2007 r.)
Mateusz Nieścierowicz - 18 Kwietnia 2019

Ile lat ma Franciszek Pieczka? Gwiazdor "Ranczo" jest starszy nawet od Paździocha z "Kiepskich"

Ranczo to świetny serial, którego kontynuacji oczekują fani w całej Polsce. Nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, czy kolejny sezon Rancza pojawi się w TVP. Pod znakiem zapytania stoi również to, czy w nagraniach weźmie udział Franciszek Pieczka. Aktor pomimo swojego wieku trzyma się naprawdę świetnie i z pewnością, jeśli będzie ku temu okazja, znowu wcieli się w rolę "Japycza". Nie zgadniecie, ile lat ukończył w tym roku.

Ranczo to kultowa produkcja TVP. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo nastąpi kontynuacja serialu - o czym poinformował między innymi Cezary Żak, a także Elżbieta Romanowska.

W nowych odcinkach być może znowu zobaczymy także Franciszka Pieczkę. W końcu serial bez filozofa, który w wolnych chwilach uwielbia raczyć się z przyjaciółmi mamrotem, nie byłby tak ciekawy.

Franciszek Pieczka w Ranczu jest niemal od samego początku. Przez ten czas przybyło mu sporo lat. Nie zgadniecie, w jakim wieku jest słynny "Gustlik" z Czterech Pancernych.

Krzysztof Jackowski publikuje dokumentyPrzerażające wizje Jackowskiego spełniły się na naszych oczach. Jasnowidz opublikował dokumentyCzytaj dalej

Ile lat ma Franciszek Pieczka - gwiazda serialu Ranczo?

Franciszek Pieczka to jeden z bardziej znanych drugoplanowych aktorów w Polsce. W ostatnim czasie szczególnie kojarzony jest z serialem Ranczo, w którym to wcielał się w rolę Stanisława Japycza. Jednak to tylko kropla w morzu, bowiem aktor brał udział w niemal 100 polskich produkcjach. Wcielał się w rolę Gustlika w Czterech Pancernych, a także grał w "Syzyfowych pracach", "Quo Vadis" czy "Jasminum".

Aktor był wielokrotnie nagradzany. Otrzymał Złoty Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a także Order Orła Białego za nadzwyczajny wkład w szerzenie polskiej sztuki filmowej, a także teatralnej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

olga bończykOlga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacjiCzytaj dalej

Jego talent szczególnie podziwiany jest przez krytyków sztuki, bowiem Franciszek Pieczka z teatrem związany jest od najmłodszych lat i to właśnie tam odniósł wiele swoich sukcesów. Niedawno na uroczystej gali wręczono mu nagrodę im. Cypriana Kamila Norwida.

Mało osób wie, ale zanim wybuchła II wojna światowa Franciszek Pieczka był organistą, a tuż po niej oddał się swojej pasji, czyli studiowaniu aktorstwa. Urodził się więc na długo przed wojną. W tym roku w styczniu ukończył aż 91 lat! To więcej, niż inny znany aktor, który wciela się w rolę Paździocha w serialu "Świat według Kiepskich". Ryszard Kotys w marcu skończył bowiem 87 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Krystyna Wodecka mimo wielu plotek była największą miłością Zbyszka Wodeckiego
  3. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi
  4. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  5. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  6. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki

koraWzruszające zdjęcia młodej Kory rozrywają serce. Będziecie wstrząśnięciCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News