Ślub połączył tę parę na całe życie
Pixabay.com/Gaertringen
Sara Osiecka - 18 Kwietnia 2019

Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Ślub dla tej pary był czymś więcej niż tylko przysięgą. Para kochała się przez wiele lat, a śmierć żony była dla mężczyzny ogromnym ciosem. To, co zrobił przy jej trumnie, odbiera mowę.

Ślub był jednym z najważniejszych dni w życiu tej pary, bowiem rozpoczął najszczęśliwszy okres w ich życiu. Bobby Moore i jego ukochana spędzili razem blisko 60 lat, a rozdzieliła ich dopiero śmierć kobiety. To przeżycie było bardzo ciężkie dla seniora, który postanowił pożegnać się z żoną w wyjątkowy sposób.

Anna Mucha o strajku nauczycieliAnna Mucha dosadnie o strajku nauczycieli. "Nie jestem w stanie milczeć"Czytaj dalej

Ślub połączył ich na 60 lat. Trwałość ich związku zrobiła ogromne wrażenie

W dzisiejszych czasach ślubnie jest niczym pewnym. Młodzi ludzie zazwyczaj nie widzą problemu, aby rozwieść się, jeśli coś im nie pasuje. Bobby Moore i jego partnerka byli jednak inni. Potraktowali przysięgę małżeńską bardzo poważnie, a miłość znaczyła dla nich więcej niż cokolwiek innego.

Niestety żona seniora zmarła po 59 latach związku, zostawiając go samego. Na jej pogrzebie była obecna fotografka, April Yurcevic Shepperd, która zobaczywszy, jak staruszek przeżywa swoją żałobę, postanowiła opisać całą sytuację na swoim profilu na Facebooku.

- W dzisiejszym świecie przysięga niewiele znaczy. Słowo jest łamane z taką łatwością jak mrugnięcie okiem. Więc to, co dziś widziałam było najpiękniejszym klejnotem w diademie miłości. Widziałam złamanego żalem, smutkiem i tęsknotą mężczyznę, który z oddaniem czuwał nad tym, co miał najcenniejszego w życiu. To było sedno i sens miłości - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

maryla rodowiczMaryla Rodowicz przeszła przez piekło. Tragiczne sekrety jej przeszłości wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Zachowanie seniora wzruszyło wszystkich. Nie chciał się rozstać ze swoją ukochaną żoną

Fotografka była świadkiem wzruszającego pożegnania wieloletniej pary. Zauważyła, że mężczyzna przyszedł na uroczystość pogrzebową małżonki o wiele wcześniej, niż powinien. Nie chciał stracić ani chwili z ukochaną.

Podszedł chwiejnym krokiem do uchylonej trumny, w której spoczywało ciało jego żony. Widać było, jak ciężko znosi jej śmierć. Kiedy w końcu dotarł do wybranki, pochylił się nad nią i ucałował zimne usta. To, co zrobił potem, jest jeszcze bardziej wzruszające.

- Wiem, że mnie nie słyszysz, ale chciałem ci powiedzieć, że cię kocham - powiedział.

Następnie usiadł na krześle obok trumny. Jedną ręką trzymał swoją laskę, drugą zaś trzymał dłoń ukochanej. Spędził tak całą godzinę do początku uroczystości. Zachowanie seniora pokazuje, że prawdziwa miłość nie zna wieku i nawet śmierć nie może jej zakończyć. Ślub oraz ich późniejsze życie sprawiły, że emeryt nie mógł rozstać się ze swoją wybranką nawet po jej odejściu.

Obrazy PikioObrazy PikioObrazy Pikiouploaded

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Wiemy, jaką fortunę zgarnie dziecko Meghan Markle. To naprawdę zatrważająca suma
  4. Biedronka znów przygotowała petardę dla dzieci. Klienci będą się o to zabijać!
  5. Żona Waldusia z "Kiepskich" w rozpaczy. Twierdzi, że aktor chce ją zniszczyć, oprócz tego żąda od niej alimentów
  6. Lekarze twierdzili, że nie ma dla niego wolnego łóżka w szpitalu. Nie żyje Marcin

Beata TyszkiewiczWiemy gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz. Szóste zdjęcie wbije was w foteleCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News