Olga Bończyk żaliła się na rodzinę Zbigniewa Wodeckiego. Sensacyjne szczegóły ich zażyłej relacji

Autor Michał Kubacki - 19 Kwietnia 2019

Olga Bończyk to znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, która swoim głosem potrafi oczarować każdego. Według wielu jest ona najlepszą śpiewającą aktorką na polskiej scenie. Olga była bardzo bliską z legendarnym gwiazdorem, Zbigniewem Wodeckim, ale nie miała zbyt dobrego zdania o jego rodzinie. Przedstawiamy szokujące sekrety ich relacji.

Olga Bończyk na deskach teatrów pokazuje się częściej niż na dużym ekranie. Jeszcze częściej mieliśmy okazję słyszeć jej głos w różnych recitalach i koncertach oraz w animacjach, ponieważ jest bardzo zapracowaną aktorką dubbingową. Największą sympatię widzów zdobyła rolą w serialu “Na dobre i na złe”, gdzie przez prawie 10 lat grała tam doktor Edytę Kuszyńską.

Tych, którzy nie zdają sobie sprawy z możliwości muzycznych Olgi Bończyk, aktorka zaskakuje swoim śpiewem i grą na fortepianie. Umiejętności szlifowała przez lata nauki w Państwowej Szkole Muzycznej we Wrocławiu oraz na studiach na

ydziale wokalno-aktorskim w Akademii Muzycznej. Koncertowała regularnie wraz z grupą Spiritual Singers Band, brała też udział w III edycji programu “Jak Oni śpiewają”, gdzie zajęła czwarte miejsce. Aktorka wydała również swoje autorskie albumy muzyczne, których repertuar można usłyszeć na jej koncertach.

Olga Bończyk była niezwykle blisko z legendarną gwiazdą estrady i muzykiem Zbigniewem Wodeckim. Wspólnie pracowali nad twórczością i komponowali. Byli ze sobą tak blisko, że zaczęło to przeszkadzać rodzinie Wodeckiego, co doprowadzało do nieprzyjemnych konfliktów. Po śmierci wokalisty każdemu niezwykle brakowało jego obecności i Olga Bończyk nie była odosobniona w swojej tęsknocie. Sama bardzo często przyznaje, że traktowała go jak ojca i czas, który z nim spędzała to jedne z najlepszych chwil jej życia.

Krytyka ze strony rodziny Wodeckich oddziaływała na nią wyjątkowo źle, a aktorka po dziś dzień nie potrafiła zrozumieć ich zachowania. Zbigniew Wodecki przymrużał oczy na zachowania rodziny wobec swojej koleżanki, ale po śmierci relacja pomiędzy Olgą a familią zmarłego przyjaciela się zaogniła. Oto sekrety, jakie łączyły Olgę Bończyk i Zbigniewa Wodeckiego.

Kliknij "Następna strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News