Rafał Brzozowski ma koronawirusa?
Jan Bielecki/East News
Irmina Jach - 8 Lutego 2021

Miał prowadzić finał „The Voice Senior”. Niestety, Rafał Brzozowski może mieć koronawirusa

Rafał Brzozowski miał pełnić funkcję prowadzącego finał programu „The Voice Senior”. Widzowie, którzy są fanami piosenkarza, byli rozczarowani samotnym występem Marty Manowskiej. Powodem nieobecności muzyka był kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

Finał programu „The Voice Senior” był niezwykłym wydarzeniem. Widzowie nie kryli zachwytu występem Barbary Parzeczewskiej, która została zwyciężczynią obecnej edycji. Wokalistka, która w trakcie nagrań straciła męża, zaprezentowała fenomenalne zdolności wokalne.

Rafał Brzozowski ma koronawirusa?

Widzowie TVP nie mogli przegapić nieobecności Rafała Brzozowskiego, który należy do grona niekwestionowanych ulubieńców odbiorców stacji. Marta Manowska poprowadziła finał sama. O tym, że nie może liczyć na pomoc kolegi, dowiedziała się w ostatniej chwili.

- Marta Manowska na dwie godziny przed „The Voice Senior” dowiedziała się, że musi poprowadzić program sama. Rafał Brzozowski, z którym miała prowadzić show, ma koronawirusa. Dowiedziała się o sytuacji w mejkapowni, gdy robiono jej makijaż. Badania zrobili tuż przed wejściem do TVP. W czasie makijażu, w dwie godziny, nauczyła się tekstu Brzozowskiego ze scenariusza - donosił portal Plotek.

Wszystko wskazuje na to, że Rafał Brzozowski nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest chory. Był przygotowany do pracy i prawdopodobnie nie skarżył się na żadne uporczywe objawy. W rozmowie z Faktem zdradził, jak czuje się obecnie.

Alarm przeciwpowodziowy w Płocku. Wisła zaczyna zalewać bulwary i uliceAlarm przeciwpowodziowy w Płocku. Wisła zaczyna zalewać bulwary i uliceCzytaj dalej

- Miałem kontakt z osobą chorą i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji aż przyjdą wyniki testów - mówił Rafał Brzozowski.

Wiosną piosenkarz zamieścił na swoim Instagramie zabawne zdjęcie z podpisem, który zdaniem fanów, kpił z powagi sytuacji epidemiologicznej. Widzowie TVP wytykali mu, że gwiazda związana z telewizją publiczną powinna wykazywać się wyjątkową odpowiedzialnością.

- A może tak muzyką przepędzimy koronawirusa? - pisał wówczas prowadzący program „Jaka to melodia?”.

Fani nie kryli zdegustowania nietypowym poczuciem humoru piosenkarza. Uważali, że bagatelizuje skalę problemu i trywializuje realne dramaty, z którymi borykają się ludzie na całym świecie. Przypominali, że „warto się zastanowić przed wrzuceniem bzdury do internetu”.

Sobotni samotny występ Marty Manowskiej przypadł do gustu Jackowi Kurskiemu, który pochwalił dziennikarkę za profesjonalizm i umiejętność zachowania zimnej krwi w kryzysowej sytuacji. Podobał wam się finał programu „The Voice Senior”?

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek/Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News