Ola Kwaśniewska zachwyciła fanów
Instagram.com aleksandraleksandrowna
Monika Majko - 6 Lutego 2021

Internauci nie mogą się nachwalić. Ola Kwaśniewska udostępniła przepiękne zdjęcie

Ola Kwaśniewska już od lat unika publicznych wystąpień, jednak wciąż utrzymuje kontakt ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Niedawno córka byłej pary prezydenckiej opublikowała w sieci zdjęcie, które zachwyciło internautów.

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jeszcze kilka lat temu próbowała swoich sił w rodzimym show-biznesie, jednak porzuciła tę ścieżkę kariery. Dziś Ola Kwaśniewska niezbyt często trafia na medialny świecznik, jednak jej najnowsze zdjęcie na Instagramie wywołało spore poruszenie.

Ola Kwaśniewska opublikowała w sieci nowe zdjęcie

Ola Kwaśniewska pochwaliła się w mediach społecznościowych swoim nowym wizerunkiem, a fani nie kryli swojego zachwytu metamorfozą celebrytki. Córka byłej pary prezydenckiej zdecydowała się w ostatnim czasie na zmianę fryzury i znacznie skróciła włosy, a także zmieniła ich kolor na blond.

Aleksandra zamieściła swoje selfie na Instagramie. Na zdjęciu Ola Kwaśniewska ma na sobie również mocny makijaż. Fani od razu zaczęli komentować fotografię, a pod postem pojawiło się wiele przychylnych słów dotyczących zmiany w jej wyglądzie. Internauci wskazywali, że po tej metamorfozie Kwaśniewska promienieje i wygląda obecnie niezwykle korzystnie.

- Te nasze roczniki to jak dobre wino zawsze - zażartowała jedna z fanek.

Nie żyje Krzysztof Kowalewski. Aktor miał 83 lataNie żyje Krzysztof Kowalewski. Aktor miał 83 lataCzytaj dalej

- Ekstra fryzura, wyglądasz bosko - dodała kolejna internautka.

Ola Kwaśniewska wycofała się z show-biznesu w 2014 roku, po ujawnieniu oszustwa, którego padła ofiarą ze strony menedżerki. Mimo tego fani wciąż z ciekawością śledzą jej życie prywatne i żywo reagują na każde nowe zdjęcie, które udostępnia w sieci.

Obecna była prezydentówna zajmuje się pisaniem piosenek. Kwaśniewska jest współautorką tekstów na płycie swojego męża, Jakuba Badacha pt. „Oldschool”. Napisała także tekst do utworu „Learnin’ the Blues/Już wiesz co to blues” Matta Duska, który znalazł się na płycie „Sinatra With Matt Dusk”.

Ola Kwaśniewska zajmuje się także dziennikarstwem i przeprowadzała wywiady dla dwutygodnika „Viva!”. Córka Kwaśniewskich ma również ukończony kurs instruktorski na trenerkę salsy i w przeszłości uczyła w szkołach tańca.

Córka byłego prezydenta RP jest absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. 22 września 2012 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie poślubiła muzyka, Jakuba Badacha.

Ola Kwaśniewska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie

Instagram.com aleksandraleksandrowna

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik/Instagram/Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News