Off Festival - bilety. Ile kosztuje wejście na wydarzenie?
Youtube/Off Festival
Wiadomości Pikio - 26 Kwietnia 2019

Bilety na Off Festival. Ile kosztują w tym roku?

Off Festival - bilety na to wydarzenie z pewnością chce mieć każdy fan muzyki alternatywnej. Ile kosztują karnety w tym roku? Czy będzie można kupić bilety jednodniowe? Ile zapłacimy za pole namiotowe?

Off Festival - bilety na to wydarzenie muzyczne to coś, w czego posiadaniu chce być każdy fan muzyki alternatywnej. Na oficjalnej stronie imprezy, a także platformach internetowych, na których można kupować bilety na koncerty jest już możliwość zakupu karnetów oraz miejsc na polu namiotowym.

Off Festival 2019 - bilety

Off Festival to coroczna muzyczna impreza, która jest pokazem, a jednocześnie świętem brzmień alternatywnych. Nie oznacza to jednak, że podczas koncertów zabraknie emocji dla miłośników mocniejszych gitarowych dźwięków oraz fanów hip-hopu. Śląski festiwal charakteryzuje się bowiem obsadą, której nie po drodze z mainstreamowym nurtem oraz popularnością w mediach, a jedyne czego pragnie, to dawać słuchaczom to, czego od nich oczekują - wspaniałych muzycznych wrażeń.

W ubiegłych latach na scenie Off Festivalu mogliśmy usłyszeć takich artystów jak Lech Janerka, Emade, Abradab czy T.Love. Podczas wszystkich 12 edycji nie zabrakło także zagranicznych wykonawców, alternatywna scena gościła między innymi Cool Kids of Death oraz The Smashing Pumpkins. Pomysłodawca oraz dyrektor imprezy, były wokalista zespołu Myslovitz - Artur Rojek co roku dokłada wielkich starań, aby na scenie nie zabrakło wspaniałych artystów i ciekawych nazwisk. W tym roku jednymi z głównych gwiazd będą Daughters oraz Jarvis Cocker.

13. edycja festiwalu po raz kolejny odbędzie się w dolinie trzech stawów w Katowicach. Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się 2 sierpnia i potrwa trzy dni. Wielu fanów muzyki, którzy zjadą się z całej Polski, będzie musiało zadbać o bezpieczny nocleg w Katowicach i okolicach. Dla tych, którzy nie potrzebują hotelowych luksusów oraz uwielbiają festiwalowy klimat organizatorzy tegorocznego Offu mają świetną propozycję w postaci pola namiotowego. Miejsce na takim polu oraz karnetu można zakupić już na stronach internetowych.

Off Festival - bilety jednodniowe. Ceny biletów i karnetów

Każdy miłośnik muzyki, który już dzisiaj chce zagwarantować sobie miejsce podczas sierpniowej imprezy w dolinie trzech stawów może dokonać zakupu trzydniowego karnetu oraz rezerwacji miejsca namiotowego. Cena karnetu na trzy dni festiwalu wynosi 360 zł i nie zawiera noclegu na błoniach. Osobne dokupienie miejsca na polu namiotowym to koszt w wysokości 80zł. Wymiana biletów na opaski odbywać się będzie od 2 sierpnia w godzinach 15:00 - 00:00.

Nie ma jeszcze informacji o sprzedaży biletów jednodniowych i ich kosztach. Chwilowo oferta ogranicza się jedynie do sprzedaży karnetów. Taka sytuacja z pewnością może być problemem dla fanów konkretnych artystów, którzy planują wybrać się tylko na ich koncerty. Nie muszą mieć jednak powodów do zmartwień. Patrząc na poprzednie lata, jednodniowe wejściówki nigdy nie były dostępne od razu. Informacja od kiedy i w jakiej cenie będzie można je zakupić z pewnością pojawi się niedługo na oficjalnej stronie festiwalu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Lista festiwali muzycznych w Polsce. Gdzie możemy się bawić tego lata?
  2. Ile kosztują bilety na Open'er Festival? Ceny karnetów i VIP tickets
  3. Kiedy i gdzie zaczyna się Open'er Festival 2019? Wszystkie informacje
  4. Ile kosztują bilety na Orange Warsaw Festival 2019? Ceny zwalają z nóg
  5. Kiedy Orange Warsaw Festival 2019? Najważniejsze informacje

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News