Open'er Festival - bilety
pixabay.com/Clker-Free-Vector-Images
Adrian Sobolewski - 24 Kwietnia 2019

Ile kosztują bilety na Open'er Festival? Ceny karnetów i VIP tickets

Open'er Festival - bilety są już od jakiegoś czasu w sprzedaży. Czy nadal możemy kupić wejściówki na festiwal w Gdyni? Jest on bardzo popularny, więc bilety wstępu są rozchwytywane. Trzeba działać szybko!

Open'er Festival - bilety na święto muzyki nad polskim morzem jeszcze są! Ile kosztują bilety na cały festiwal i czy możemy sobie wybrać dni, kiedy zawitamy pod sceną? Opcji jest wiele, wyjaśniamy, jakie bilety najlepiej wybrać i co jeszcze trzeba wiedzieć o festiwalu.

Open'er Festival 2019 - bilety, VIP tickets

Kiedy udajemy się do swojego lokalnego baru na koncert znanej nam kapeli, często wystarczy zapłacić wejściówkę - zawsze taką samą, dla każdego w tej samej cenie. Niestety sprawa nie wygląda tak prosto w przypadku festiwali muzycznych. Często mamy tam różne strefy - Golden Circle, strefa VIP, trybuny - na które bilety obciążą nasze konta różnymi kwotami. Jeszcze gorzej jest, gdy festiwal taki trwa kilka dni - wtedy nie dość, że będziemy musieli ustalić na ile dni bilety chcemy zakupić, to jeszcze nieraz będziemy mieć do wyboru dodatkowy zakup noclegu, miejsc parkingowy i tym podobnych... Jak się w tym nie pogubić?

Na tegoroczny Open'er Festival organizatorzy przygotowali dwie główne grupy biletów - VIP i regularne. VIP tickets na Open'er Festival gwarantują nam oddzielne wejście, bezpłatny parking w wyznaczonej strefie i oddzielny sektor z lepszym sanitariatem i napojami, jak i dostępem do prądu. Zwykłe bilety pozwolą nam wejść na pole festiwalowe i, jeśli zdecydujemy się na wykupienie dodatkowego miejsca, rozłożenie się na polu namiotowym. Są one dostępne w różnych konfiguracjach - weekendowej, jednodniowej i czterodniowej.

Open'er Festival bilety: ceny biletów

Festiwale często oferują bardzo wiele pakietów biletów, aby umożliwić gościom wybranie takich, które najlepiej będą pasować do ich możliwości czasowych. Niektórzy chcą zobaczyć tylko jednego artystę, niektórzy są zdecydowani być na miejscu przez cały festiwal, a jeszcze inni nie mogą wziąć wolnego w tygodniu i przybędą dopiero w weekend. Całe wydarzenie trwa od 3 do 6 lipca, więc jest wiele czasu na słuchanie swoich ulubionych wykonawców. Jednakże trzeba się spieszyć z zakupem biletów - ich ceny rosną w miarę zbliżania się festiwalu! Poniżej prezentujemy aktualne ceny biletów na Open'er:

 • Karnet 4 dni - 599 zł
 • Karnet 4 dni + pole namiotowe - 699 zł
 • Karnet weekendowy (piątek i sobota) - 419 zł
 • Karnet weekendowy (piątek i sobota) + pole namiotowe - 489 zł
 • Bilet jednodniowy - 279 zł
 • VIP TICKETS - aby zakupić bilety VIP należy skontaktować się bezpośrednio z organizatorami festiwalu, którzy ustalą cenę indywidualnie. Do tego biletu jest też możliwość wykupienia miejsc w okolicznym hotelu, co będzie wliczone w cenę biletu.

Ceny te obowiązują tylko do 10.06 i pula biletów jest ograniczona. Więc jeśli nadal nie mamy wejściówek, a bardzo zależy nam na udaniu się na gdyński festiwal, czas kupować bilety!

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Zalegasz z książką w bibliotece? W maju nie musisz płacić kary za przetrzymanie
 2. Rowerowy Maj - kampania coraz popularniejsza w polskich szkołach
 3. Zbliża się rocznica zakończenia II wojny światowej. Wszystko co musisz wiedzieć o konflikcie
 4. Co można studiować po maturze z fizyki? Odpowiadamy
 5. Kiedy jest rocznica zakończenia II wojny światowej? Trwa spór o datę

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News