Kim jest Nicole Bogdanowicz? Wiek, rodzice gwiazdy

Kim jest Nicole Bogdanowicz? Wiek, rodzice gwiazdy Źródło: instagram.com/nicole.bogdanowicz

Nicole Bogdanowicz jest młodą, piękną aktorką, przed którą wielka kariera stoi otworem. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już kilka serialowych ról, a także występy na wielkim ekranie. Kim jest wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu?

Nicole Bogdanowicz to jedno z tych nazwisk w polskim show-biznesie, które słyszymy coraz częściej, a już niedługo może na dobre zagościć w rodzimych mediach. Młoda, piękna, utalentowana gwiazda zapowiada się niezwykle obiecująco. Czy zrobi karierę na miarę najwybitniejszych aktorek w Polsce?

Nicole Bogdanowicz i Wiktora Gąsiewska

Życie gwiazd to jeden z tematów, który niezmiennie elektryzuje internautów. Niegdyś kolorowe pisma, a dzisiaj portale plotkarskie codziennie dostarczają niezliczonej ilości newsów na temat życia prywatnego oraz zawodowego najpopularniejszych ludzi w Polsce. Z biegiem lat wraz z rozwojem telewizji oraz popularyzacji mediów społecznościowych, polski show-biznes zaoferował więcej miejsc dla ludzi, którzy marzą o sławie, karierze i dużych pieniądzach. Do aktorów, piosenkarzy oraz prezenterów telewizyjnych dołączają dzisiaj youtuberzy, influencerzy oraz blogerzy, którzy cieszą się ogromną popularnością i stopniowo posiadają większy wpływ na biznes medialny w kraju.

Oprócz nowych funkcji i zawodów, które cieszą się niemałym zainteresowaniem opinii publicznej w modzie jest również promowanie oraz dawanie szansy młodym, utalentowanym osobom aspirującym do zagoszczenia na dobre w krajowym aktorstwie. Łowcy głów bacznie śledzą wszelkiego rodzaju castingi oraz programy typu talent-show, a gdy tylko pojawi się ktoś warty uwagi od razu ma szansę na pomoc nie tylko w krajowej, ale również międzynarodowej karierze. Było tak z Julią Wieniawą, która zaczęła od roli w "Rodzince.pl", a dziś jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Julia Wróblewska, Emilia Stachurska, Olga Kalicka czy Adam Zdrójkowski to tylko niektóre z nazwisk, które na dobre zagościły w krajowych mediach dzięki swojemu talentowi i nieprzeciętnemu wyglądowi.

Nie inaczej było w przypadku Nicole Bogdanowicz i Wiktorii Gąsiewskiej. Młode gwiazdy jedne z pierwszych kroków stawiały w serialu "Przyjaciółki" emitowanym na Polsacie. Ta pierwsza ma coraz więcej propozycji zarówno ze świata aktorstwa, jak i modelingu. Druga na swoim koncie ma już wiele ciekawych ról, a także robi zdumiewającą karierę w telewizji. Najpierw była uczestniczką popularnego "Dancing with the Stars" gdzie radziła sobie bardzo dobrze, a rok później wspólnie ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim zwyciężyli w programie tanecznym "Dance, dance, dance".

Nicole Bogdanowicz - wiek i rodzice

Nicole to młoda, urocza i bardzo ambitna dziewczyna, która coraz pewniej stawia kroki w aktorstwie. Swoją karierę na szklanym ekranie zaczęła w 2014 roku w "Na sygnale". Później przyszło kilka poważniejszych ról serialowych, a ta, która była kluczowa w rozwoju jej kariery, to postać Julki Strzeleckiej w serialu "Przyjaciółki". Córka państwa Strzeleckich jest bardzo lubiana przez widzów, dzięki czemu aktorka wcielająca się w jej postać zaczęła cieszyć się równie wielką sympatią fanów serialu. Praca na planie z jej serialowymi rodzicami: Magdaleną Stużyńską i Bartłomiejem Kasprzykowskim z pewnością pomaga jej w rozwoju i szkoleniu warsztatu aktorskiego.

Młoda gwiazda nie raz podkreślała, że przez to, że dużo czasu spędza poza domem, jej serialowi rodzice są dla niej wsparciem poza kamerami. Również żona Bartłomieja Kasprzykowskiego - Tamara Arciuch, często towarzysząca mężowi na planie bardzo zaprzyjaźniła się z młodą aktorką. Nicole podkreśla w wywiadach, że wiele razy była dla niej jak rodzona matka. W życiu prywatnym Nicole przeżyła niedawno prawdziwy dramat. Spalił się jej rodzinny dom, a jej ojciec cudem uniknął tragedii. Nicole bardzo przeżyła ten wypadek, ale całe szczęście wszystko skończyło się bez zdrowotnych konsekwencji dla członków jej rodziny.

Piękna wschodząca gwiazda ma dopiero 21 lat, a na swoim koncie już kilka znaczących ról. Na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w produkcjach "Po prostu przyjaźń" oraz "Baby Bump". Najnowszym filmem, w którym możemy zobaczyć aktorkę jest "Lifting" w którym wciela się w rolę Laury. Nicole, jak sama podkreśla, nie czuje się jeszcze w pełni aktorką, na razie zbiera doświadczenie i zamierza podążać w artystycznym kierunku, ponieważ daje jej on ogromną satysfakcję.

Gwiazda chętnie dzieli się informacjami o sobie za pomocą Instagrama. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z profilu pięknej, młodej aktorki.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
  2. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  3. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
  4. Ile lat ma Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu? Czy ma dziewczynę?
  5. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News