Natalia Szroeder - Od przedszkola do Opola. Tam zaczynała karierę
instagram.com/natalia_szroeder
Wiadomości Pikio - 7 Maja 2019

Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube

Natalia Szroeder - Od przedszkola do Opola, tak dosłownie potoczyła się kariera muzyczna młodej piosenkarki. Debiutowała w programach telewizyjnych, obecnie jest gwiazdą, osobowością medialną, która koncertuje, nagrywa nowe utwory i występuje w roli eksperta. Co Szroeder oferuje na swoich płytach?

Natalia Szroeder - Od przedszkola do Opola. Tam zaczynała swoją karierę

Natalia Szroeder - Od przedszkola do Opola było początkiem kariery młodej wokalistki. Artystka urodziła się 20 kwietnia 1995 roku w Bytowie. Ma artystyczne pochodzenie, jej matka występuje w zespole ludowym, natomiast ojciec jest założycielem teatru, w którym dziewczyna występowała, mając zaledwie 10 lat. Jej trójka rodzeństwa: Marcelina, Stanisław i Melchior tworzą zespół Rusland Trio.

W dzieciństwie wystąpiła w programie TVP Od przedszkola do Opola, artystka nie wstydzi się tego występu i otwarcie przyznaje, że dzięki niemu miała okazję oswoić się z publicznością i sceną. W 2011 roku została laureatką jednego z odcinków Szansy na sukces, wygraną zawdzięcza utworowi "Cicha woda" z repertuaru Maryli Rodowicz.

- Od początku aż do teraz zmieniło się wszystko, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich kilku lat, od pierwszych piosenek nagranych z Liberem wszystko dzieje się tak szybko. To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę wystąpić w takim gronie. Chcę się po prostu pokazać z dobrej strony - wyznała gwiazda, która wystąpiła podczas festiwalu w Opolu.

Kariera Natalii Szroeder rozkręciła się po nagraniu dwóch piosenek z Liberem - "Wszystkiego na raz" oraz "Nie patrz w dół". Razem z raperem została ona nominowana do nagrody najlepszego duetu podczas gali Eska Music Awards 2013. Na tym nie zakończyła się ich współpraca, nagrali razem kolejny singiel "Teraz Ty".

Ponadto wzięła udział w kilku programach telewizyjnych, między innymi było to muzyczne show Twoja twarz brzmi znajomo oraz taneczne Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, który zwyciężyła.

Od przedszkola do Opola - kultowowy program rozrywkowy. Występ Natalii Szroeder można zobaczyć w serwisie YouTube

Od przedszkola do Opola był to program artystyczno-rozrywkowy, emitowany w latach 1995-2007 na antenie TVP. Dzieci w wieku przedszkolnym śpiewały piosenki słynnych polskich artystów. W każdym odcinku wygrywało jedno dziecko i otrzymywało wtedy nagrody upominkowe.

W programie pojawiło się wielu uczestników, niektórzy z nich osiągnęli sukces w świecie muzyki. Słynne osoby, które zaczynały w show TVP to: Iza Lach, Natalia Krakowiak, Natalia Szroeder, Katarzyna Sawczuk, Roger Karwiński, Emilia Stachurska i Kasia Miednik. Część z ich występów nadal można zobaczyć na platformie YouTube, wśród nich jest występ Sylwii Grzeszczak i Natalii Szroeder.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  2. Jason Momoa z Gry o Tron. Czy jeszcze pojawi się na ekranie?
  3. Wiemy, gdzie można oglądać Grę o Tron za darmo. Chcą tego wszyscy fani serialu
  4. Jak usunąć wiadomość lub zdjęcie z Messengera? To dziecinnie proste
  5. Ile lat ma Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu? Czy ma dziewczynę?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News