Renata Kaczoruk - siostra modelki.
facebook.com/agata.kaczoruk
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi

Renata Kaczoruk - siostra znanej modelki chociaż nie jest tak popularna jak ona, również robi karierę. Kim jest i czym na co dzień zajmuje się bliźniaczka gwiazdy? Kobiety wiele różni, ale łączy siostrzana miłość.

Renata Kaczoruk - siostra znanej gwiazdy jest równie piękną, inteligentną i utalentowaną kobietą. Dlaczego nie poszła w ślady swojej bliźniaczki robiąc oszałamiającą karierę? Kim jest i jak ma na imię siostra popularnej Renaty, znanej widzom głównie z udziału w programach "Azja Express" i "Dancing with the Stars" oraz swojego związku z showmanem Kubą Wojewódzkim?

Renata Kaczoruk - siostra bliźniaczka

33-letnia modelka pochodząca z Wrocławia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w swojej branży w Polsce. Pierwsze kroki w modelingu stawiała w wieku 14 lat i już wtedy można było przypuszczać, że to ta dziedzina przyniesie jej sławę i rozgłos. Współpracowała z wieloma renomowanymi agencjami jak IMG czy Bravel Models. Obecnie reprezentowana przez Model Plus modelka ma w swoim bogatym CV pokazy mody dla Giorgio Armaniego i Jean-Paula Gaultiera. W Polsce brała udział w pokazach m.in. Łukasza Jemioła i Joanny Przetakiewicz.

Chociaż Renata Kaczoruk może cieszyć się dobrą sławą w branży modelowej, to największą popularność zyskała biorąc udział w reality-show "Azja Express" oraz programie tanecznym "Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami". Modelka od 2013 roku była związana z publicystą i showmanem Kubą Wojewódzkim. Para rozstała się w 2018 roku bez rozgłosu, broniąc swojej prywatności. Mimo to media bardzo zainteresowały się sprawą i doszukiwały się powodów takiej decyzji.

Prywatnie Renata Kaczoruk ma dwie siostry. Jedna z nich jest jej bliźniaczką. Chociaż Agata, podobnie jak jej siostra, próbowała sił zarówno w modelingu, jak i aktorstwie, nie odniosła takich sukcesów jak była dziewczyna samozwańczego "Króla TVN".

Renata Kaczoruk z siostrą

Agata Kaczoruk wspólnie z siostrą w 2008 roku rozpoczęła karierę w telewizji. Dziewczyny wcieliły się w rolę sióstr bliźniaczek w serialu "Pierwsza Miłość", z którymi romansował jeden z głównych bohaterów, Artur Kulczycki - grany przez Łukasza Płoszajskiego. Pierwsze kroki w aktorstwie nie przyniosły pięknym kobietom rozgłosu, zdecydowanie lepiej radziły sobie w modelingu.

Chociaż siostra gwiazdy nie jest tak popularna, to podobnie jak jej bliźniaczka jest modelką. Portale plotkarskie spekulują, że Agata Kaczoruk wspólnie ze swoim chłopakiem są członkami grupy chrześcijańskiej. Mniej znana modelka, podobnie jak rodzice Maria i Ryszard, jest katoliczką, natomiast Renata jest zadeklarowaną ateistką.

Renata i Agata Kaczoruk

Pomimo że popularniejsza siostra rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, kilka lat temu postanowiła uchylić rąbka tajemnicy odnośnie do relacji w swojej rodzinie. Jak przyznała - pół żartem, pół serio - jest ona "czarną owcą" rodziny.

- Wyglądamy prawie tak samo, ale jesteśmy przeciwnościami. Mamy podobne wrażliwość i temperament. Jesteśmy obie asertywne i głodne zdarzeń, ludzi. Poza tym wiele nas różni: poglądy, sposób życia, to, jakich ludzi cenimy. Ja jestem ateistką, Agata - osobą wierzącą. Imponuje mi tym, jak docenia proste życie, zwykłych, serdecznych i życzliwych ludzi. Ja jestem bardziej kapryśna. Szybko się nudzę, moją uwagę utrzymują ludzie intrygujący, którzy żyją w pędzie, tak samo nienasyceni, jak ja - mówiła.

- Dzięki temu, że w rodzinie jest czarna owca, czyli ja, pojawiają się różnice, a więc i wymiana myśli. A ta, wydaje mi się, ma dla nas dużą wartość - powiedziała jednemu z dziennikarzy modelka.

Chociaż dziewczyny wiele różni, to z pewnością łączy je to, co najważniejsze - siostrzana miłość. Same siostry są dowodem na to, że z rodziną ładnie wychodzi się nie tylko na zdjęciach.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  2. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
  3. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  4. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
  5. Ile lat ma Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu? Czy ma dziewczynę?
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News