Nicole Bogdanowicz. Instagram
instagram.com/nicole.bogdanowicz
Wiadomości Pikio - 20 Maja 2019

Kim jest Nicole Bogdanowicz? Wiek, rodzice gwiazdy

Nicole Bogdanowicz jest młodą, piękną aktorką, przed którą wielka kariera stoi otworem. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już kilka serialowych ról, a także występy na wielkim ekranie. Kim jest wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu?

Nicole Bogdanowicz to jedno z tych nazwisk w polskim show-biznesie, które słyszymy coraz częściej, a już niedługo może na dobre zagościć w rodzimych mediach. Młoda, piękna, utalentowana gwiazda zapowiada się niezwykle obiecująco. Czy zrobi karierę na miarę najwybitniejszych aktorek w Polsce?

Nicole Bogdanowicz i Wiktora Gąsiewska

Życie gwiazd to jeden z tematów, który niezmiennie elektryzuje internautów. Niegdyś kolorowe pisma, a dzisiaj portale plotkarskie codziennie dostarczają niezliczonej ilości newsów na temat życia prywatnego oraz zawodowego najpopularniejszych ludzi w Polsce. Z biegiem lat wraz z rozwojem telewizji oraz popularyzacji mediów społecznościowych, polski show-biznes zaoferował więcej miejsc dla ludzi, którzy marzą o sławie, karierze i dużych pieniądzach. Do aktorów, piosenkarzy oraz prezenterów telewizyjnych dołączają dzisiaj youtuberzy, influencerzy oraz blogerzy, którzy cieszą się ogromną popularnością i stopniowo posiadają większy wpływ na biznes medialny w kraju.

Oprócz nowych funkcji i zawodów, które cieszą się niemałym zainteresowaniem opinii publicznej w modzie jest również promowanie oraz dawanie szansy młodym, utalentowanym osobom aspirującym do zagoszczenia na dobre w krajowym aktorstwie. Łowcy głów bacznie śledzą wszelkiego rodzaju castingi oraz programy typu talent-show, a gdy tylko pojawi się ktoś warty uwagi od razu ma szansę na pomoc nie tylko w krajowej, ale również międzynarodowej karierze. Było tak z Julią Wieniawą, która zaczęła od roli w "Rodzince.pl", a dziś jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Julia Wróblewska, Emilia Stachurska, Olga Kalicka czy Adam Zdrójkowski to tylko niektóre z nazwisk, które na dobre zagościły w krajowych mediach dzięki swojemu talentowi i nieprzeciętnemu wyglądowi.

Nie inaczej było w przypadku Nicole Bogdanowicz i Wiktorii Gąsiewskiej. Młode gwiazdy jedne z pierwszych kroków stawiały w serialu "Przyjaciółki" emitowanym na Polsacie. Ta pierwsza ma coraz więcej propozycji zarówno ze świata aktorstwa, jak i modelingu. Druga na swoim koncie ma już wiele ciekawych ról, a także robi zdumiewającą karierę w telewizji. Najpierw była uczestniczką popularnego "Dancing with the Stars" gdzie radziła sobie bardzo dobrze, a rok później wspólnie ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim zwyciężyli w programie tanecznym "Dance, dance, dance".

Nicole Bogdanowicz - wiek i rodzice

Nicole to młoda, urocza i bardzo ambitna dziewczyna, która coraz pewniej stawia kroki w aktorstwie. Swoją karierę na szklanym ekranie zaczęła w 2014 roku w "Na sygnale". Później przyszło kilka poważniejszych ról serialowych, a ta, która była kluczowa w rozwoju jej kariery, to postać Julki Strzeleckiej w serialu "Przyjaciółki". Córka państwa Strzeleckich jest bardzo lubiana przez widzów, dzięki czemu aktorka wcielająca się w jej postać zaczęła cieszyć się równie wielką sympatią fanów serialu. Praca na planie z jej serialowymi rodzicami: Magdaleną Stużyńską i Bartłomiejem Kasprzykowskim z pewnością pomaga jej w rozwoju i szkoleniu warsztatu aktorskiego.

Młoda gwiazda nie raz podkreślała, że przez to, że dużo czasu spędza poza domem, jej serialowi rodzice są dla niej wsparciem poza kamerami. Również żona Bartłomieja Kasprzykowskiego - Tamara Arciuch, często towarzysząca mężowi na planie bardzo zaprzyjaźniła się z młodą aktorką. Nicole podkreśla w wywiadach, że wiele razy była dla niej jak rodzona matka. W życiu prywatnym Nicole przeżyła niedawno prawdziwy dramat. Spalił się jej rodzinny dom, a jej ojciec cudem uniknął tragedii. Nicole bardzo przeżyła ten wypadek, ale całe szczęście wszystko skończyło się bez zdrowotnych konsekwencji dla członków jej rodziny.

Piękna wschodząca gwiazda ma dopiero 21 lat, a na swoim koncie już kilka znaczących ról. Na dużym ekranie mogliśmy zobaczyć ją w produkcjach "Po prostu przyjaźń" oraz "Baby Bump". Najnowszym filmem, w którym możemy zobaczyć aktorkę jest "Lifting" w którym wciela się w rolę Laury. Nicole, jak sama podkreśla, nie czuje się jeszcze w pełni aktorką, na razie zbiera doświadczenie i zamierza podążać w artystycznym kierunku, ponieważ daje jej on ogromną satysfakcję.

Gwiazda chętnie dzieli się informacjami o sobie za pomocą Instagrama. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z profilu pięknej, młodej aktorki.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Przed laty wywołała kontrowersje u Wojewódzkiego. Co robi teraz Tola Szlagowska?
  2. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  3. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
  4. Ile lat ma Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu? Czy ma dziewczynę?
  5. Kim jest Aleksander Chmielewski? Młody aktor ma słynnych rodziców

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News