Natasza Urbańska - wiek jej i Józefowicza
instagram.com/nataszaofficial/
Wiadomości Pikio - 29 Marca 2019

Natasza Urbańska - wiek aktorki i jej męża. Jaka różnica wieku dzieli ją i Józefowicza?

Natasza Urbańska - wiek, wzrost, związek ze znanym choreografem i reżyserem oraz dzieląca ich różnica wieku to rzeczy, które najbardziej interesują fanów zarówno jej, jak i Janusza Józefowicza. Para jest narażona na różne opinie z powodu dzielącej ich różnicy wieku. Czy w Polsce nadal wzbudza kontrowersje związek mężczyzny z dużo młodszą kobietą?

Natasza Urbańska - wiek, data urodzenia i droga do kariery

Natasza Urbańska wiek to najczęściej wyszukiwana fraza dotycząca polskiej piosenkarki, tancerki i aktorki. Gwiazda urodziła się 17 sierpnia 1977 roku w Warszawie, na więc 41 lat, choć wygląda zdecydowanie na dziesięć lat mniej.

W młodości trenowała gimnastykę artystyczną. Gdy miała zaledwie kilkanaście lat, wybrała się koleżanką na casting do Studio Buffo. Miała tylko towarzyszyć przyjaciółce, po namowach sama również wzięła udział w eliminacjach. Dostałaby angaż, gdyby nie okazało się, jak niski jest jej wiek. Gwiazda musiała poczekać kilka lat, aby móc wystąpić na deskach teatru muzycznego. Jako młoda dziewczyna rozpoczęła studia na kierunku lingwistyki stosowanej, jednak na trzecim roku studiów postanowiła porzucić uniwersytet i skupić się na rozwijaniu kariery.

W Studio Buffo początkowo pełniła funkcję tancerki, z czasem zaczęła pojawiać się na scenie w charakterze aktorki, następnie została jedną z asystentek dyrektora artystycznego teatru - Janusza Józefowicza i to podczas pracy zrodziło się między nimi uczucie, które trwa do dzisiaj.

Natasza Urbańska ile ma lat ona i jej partner? Jak różnica wieku dzieli aktorką i Janusza Józefowicza ?

Historia ich miłości zdecydowanie mogłaby posłużyć za scenariusz do filmu lub spektaklu w Teatrze Buffo. Natasza Urbańska, młodsza o prawie dwie dekady zakochuje się w swoim idolu z lat dziecięcych, a jednocześnie przełożonym Januszu Józefowiczu. Kiedy się poznali na castingu, ona miała zaledwie 15 lat, mężczyzna ponad trzydzieści.

- Tak naprawdę to chyba od początku się w nim podkochiwałam. Nie sądziłam jednak, że coś z tego będzie. Na początku był podziw dla wielkiego talentu - wyznała artystka.

Dopiero po kilku latach znajomości para postanowiła się związać. 16 sierpnia 2008 roku odbył się ich skromny ślub. W grudniu tego samego roku na świat przyszła ich pierwsza córka Kalina. Małżeństwo dzieli 18 lat różnicy wieku.

- Lubiłem Nataszę, ceniłem ją, ale uczucie przyszło jakoś później. W Buffo Natasza z dziewczynki zmieniała się w kobietę. Stawała się coraz piękniejsza. Zaczęliśmy rozmawiać, nie tylko o pracy. Im bardziej ją poznawałem, tym bardziej wydawała mi się intrygująca. Pewnego dnia jeden z artystów współpracujących z naszym teatrem, zaczął wyraźnie zabiegać o jej względy. Wtedy zrozumiałem, że nie oddam jej nikomu - mówił reżyser.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?
  2. Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie
  3. Kim są córki Beaty Kozidrak? Piosenkarka zaszczepiła w nich wielką pasję
  4. Na koncertach wokalisty zjawiają się tłumy. Fenomen Michała Szpaka
  5. Odwróceni - obsada. Kto zagrał w serialu o polskiej mafii?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News