Michał Koterski Instagram
instagram.com/misiekkoterski/
Wiadomości Pikio - 27 Czerwca 2019

Żona Michała Koterskiego to piękność nie z tej ziemi. Znacie ją z wielkiego hitu TVN

Michał Koterski, znany większości z nas jako Misiek Koterski, jest polskim aktorem i prezenterem, który słynie ze swojego dystansu i specyficznego poczucia humoru. Karierę zaczynał w filmach ojcach, jednak z biegiem lat, to on sam stał się osobowością medialną, która bryluje na czerwonych dywanach i jest rozchwytywana przez reporterów.

Michał Koterski, a właściwie Misiek, jest barwnym ptakiem na polskiej scenie kinowej. Jego niesztampowy styl bycia i pokrętny charakter zdumiewa ludzi, którzy nie mogą go nie lubić.

- Miałem taki moment, kiedy wszyscy mnie chcieli, wszędzie byłem, dosłownie wypadałem z lodówki. Wydawało mi się, że to wystarczy, żeby być gwiazdą. Życie to szybko zweryfikowało i pokazało mi, że najszybciej z nieba spadają właśnie gwiazdy. Ojciec mi wtedy powiedział, że telewizja to nie jest dobry kierunek i że jeśli chcę być aktorem, to powinienem grać w teatrze - wyznaje szczerze aktor.

Michał Koterski wiek i wzrost

Koterski urodził się 29 grudnia 1979 roku w Krakowie, niestety nigdzie nie ma informacji dotyczących jego wzrostu, choć bardzo interesuje to jego fanów.

Jego ojcem jest znany reżyser, który uczestniczył w powstawaniu takich hitów filmowych jak "Dzień świra" czy "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Misiek jest owocem pierwszego małżeństwa Marka Koterskiego z Iwoną Ciesielską. Co ciekawe, jest też spokrewniony z odtwórcą roli słynnego Piotrusia Wolańskiego z filmów "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli kogel-mogel II".

Wychowywał się w rodzinie, która nie tworzyła jedności, a rodzice nie byli ze sobą. Na początku był ułożonym dzieckiem, które nie sprawiało żadnych kłopotów, problemy zaczęły się dopiero w szkole średniej, kiedy to młodzieniec zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Dopiero po latach udało mu się przezwyciężyć nałóg i wyjść na prostą.

Michał Koterski filmy

Jego kariera zaczęła się w bardzo młodym wieku, kiedy miał zaledwie 7 lat, zagrał niewielką rolę w filmie ojca, "Pieśń wojenna". Jego pierwszą poważną rolą była postać Sylwka, syna Adama Miauczyńskiego w filmie "Ajlawju".

Pojawił się również w "Superstacji" Juliusza Machulskiego, jednak była to zaledwie rola drugoplanowa, kilka miesięcy później ponownie wcielił się w Sylwka w "Dniu Świra", tan też pojawiła się jego słynna scena z odmianą czasowników angielskich, wielu fascynatów kino do tej pory pamięta ją na pamięć, choć od premiery filmu minęło prawie dwadzieścia lat.

Potem pojawiały się kolejne propozycje współpracy, Michał Koterski zagrał między innymi w "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Świadku koronnym", "Projekcie dziecko", "Śniadaniu do łóżka", "Chrzcie" czy "Kac Wawie". Wcielił się również w jednego z bohaterów bardzo popularnej polskiej telenoweli, "Pierwsza miłość", tam idealnie odzwierciedla roztargniony charakter serialowego Kaśki, czyli Henryka Saniewskiego.

Ostatni film z jego udziałem to "7 uczuć" Marka Koterskiego, gdzie Misiek obsadzony został na głównego bohatera, Adasia Miauczyńskiego.

- Okazuje się, że wcale nie wystarczy być jego synem. Chociaż odkąd pamiętam, ojciec proponował mi jakieś role – to raczej ja długo nie chciałem u niego grać - odpowiada na zarzuty, które pojawiają się za każdym razem, kiedy gra w filmach reżyserowanych przez swojego ojca.

Michał Koterski Instagram

Instagram Miśka Koterskiego to prawdziwa skarbnica wiedzy o jego życiu, tam dzieli się ze swoimi obserwatorami, olbrzymią grupą prawie 200 tysięcy osób, szczegółami codzienności, podróżami oraz pracą na planach filmowych i próbach teatralnych.

Najczęściej jednak możemy zobaczyć na portalu społecznościowych jego fotografię rodzinne, on z partnerką i dzieckiem, już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że tworzą idealny dom i rodzinę dla malucha.

- Nigdy nie zapomnę, kim jestem, skąd przyszedłem i jakie są moje doświadczenia. Nie katuję się tym, ale pamiętam. W końcu dobro wygrywa ze złem. Każdy z nas ma w sobie ciemne i jasne strony - mówi sam o sobie.

Michał Koterski żona

Michał Koterska i Marcela Leszczak są parą z kilkuletnim stażem, jednak nigdy nie zdecydowali się na oficjalne przypieczętowanie związku. Wybranka aktora to 27-letnia modelka, którą część widzów kojarzy z trzeciej edycji show TVN "Top Model", gdzie kobieta dostała się do półfinału, jednak ostatecznie przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Dziewczyna Koterskiego również miała swój epizod aktorski, w 2013 roku zagrała w Miłości na bogato.

- Miłość mi wyznał po jedenastu dniach. Powiedział, że mnie kocha. Nie odpowiedziałam od razu, że też kocham, pomyślałam, że nie będę taka łatwa - mówi modelka.

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia na imprezie sylwestrowej, choć Marcelę Leszczak wielu próbowało ostrzegać przed "dużym, nieobliczalnym dzieckiem". Jednak Misiek ująć ją tym, że niczego nie udawał i od początku był szczery.

- Podałem jej rękę, spojrzałem na nią, to było porażające. Jakby czas się zatrzymał (...) Wymieniliśmy dwa zdania, oparłem się o ścianę i tak staliśmy na korytarzu we dwójkę, nie rozmawiając. Wszystko się zatrzymało - wspomina aktor.

Michał Koterski dzieci

Po kilku miesiącach znajomości zaczęli razem pojawiać się na wydarzeniach branżowych, potem wyszło na jaw, że spodziewają się dziecka. Fryderyk na świat przyszedł 17 października 2017 roku, obecnie ma 1,5 roku. Chociażby za zdjęciach na Instagramie rodziców można śmiało stwierdzić, że chłopczyk jest ich oczkiem w głowie.

- Jestem na początku tej drogi, więc uczę się tego ojcostwa. Chyba nikt się nie urodził ojcem i nie jest przygotowany na rodzicielstwo. Jest to trudna rola, ponieważ jest to odpowiedzialność za drugiego człowieka i za to, jaki on będzie - wyznał Koterski w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina
  2. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  3. Marta Klubowicz: Mąż, gdzie mieszka, życie prywatne
  4. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  5. Magdalena Górska: aktorka, M jak Miłość, życiorys

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News