Modelka została zamordowana
Obraz Free-Photos z Pixabay
Monika Majko - 12 Lutego 2021

USA: Brutalne morderstwo z zimną krwią. Modelka miała przestrzeloną głowę i klatkę piersiową

Ciało amerykańskiej modelki znaleziono przy międzynarodowej autostradzie w Pensylwanii. Rebecca Landrith miała rany postrzałowe m.in. na głowie, szyi oraz klatce piersiowej. Na zwłoki gwiazdy natknął się pracownik agencji nadzorującej transport na lokalnych drogach.

Policja podejrzewa o zabójstwo modelki 28-letniego kierowcę ciężarówki. Mężczyzna został już zatrzymany przez służby, a według informacji przekazanych przez lokalny portal PhyllyVoice, w kabinie jego pojazdu funkcjonariusze mieli odnaleźć łuski od pocisków i śladowe ilości krwi.

Modelka została brutalnie zamordowana

Nie żyje 47-letna amerykańska modelka Rebecca Landrith.Celebrytka została znaleziona martwa przy autostradzie międzynarodowej numer 80 w Union Coutry w Pensylwanii. Przy zwłokach nie było jej dokumentów, jednak zidentyfikowano właścicielkę ciała na podstawie odcisków palców.

Jak poinformował Koroner Dominic Adamo, modelka miała rany postrzałowe na głowie, szyi, gardle, klatce piersiowej oraz dłoni. Z oświadczenia amerykańskich służb wynika, że Rebecca Landrith została brutalnie zamordowana. Z jej ciała wyciągnięto 18 kul.

Jak przyznał starszy brat modelki, George Landrith, celebrytka od ponad pięciu lat nie utrzymywała bliskich kontaktów z rodziną. W 2014 roku Rebecca Landrith była finalistką konkursów Miss Manhattan oraz America's It Girl Miss Lady Liberty. Oprócz modelingu celebrytka zajmowała się również grą na skrzypcach.

Zbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuZbigniew Zamachowski zmaga się z chorobą. Musiał wyprowadzić się z domuCzytaj dalej

– Uwielbiam modę i branżę. Jestem osobą o pogodnym usposobieniu i ciepłym sercu – napisała o sobie Rebecca Landrith w biografii na stronie iStudio.

Przy zwłokach znaleziono paragony i rachunki, na podstawie których służby założyły, że podróżowała niedawno przez Indianę i Wisconsin. Według magazynu „People” w kieszeni 47-latki znaleziono również nazwisko kierowcy ciężarówki, który wkrótce został aresztowany w związku z oskarżeniami o jej zamordowanie.

Tracy Rollins jest podejrzewany o zamordowanie modelki oraz znęcanie się nad jej zwłokami. Jak podał lokalny portal informacyjny PhyllyVoice, w ciężarówce 28-latka służby miały odnaleźć ślady morderstwa, które kierowca próbował ukryć za pomocą środka czyszczącego.

Rebecca Landrith najprawdopodobniej została zastrzelona w kabinie pojazdu. Według medialnych doniesień, nagrania z monitoringu i dane z telefonu potwierdziły również powiązania ostatnich lokalizacji zatrzymanego mężczyzny z adresami z paragonów, znalezionych przy zamordowanej modelce.

Oskarżony mężczyzna został przesłuchany. 28-latek utrzymywał, że nie znał zamordowanej modelki, a wcześniej podróżował z kobietą o imieniu Leslie. Według ustaleń śledczych to właśnie Rebecca Landrith podróżowała pod fikcyjnym imieniem i nazwiskiem Leslie Myers.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek/TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News