Monika Dryl Instagram
instagram.com/monika_dryl/
Wiadomości Pikio - 26 Czerwca 2019

Monika Dryl: Instagram, mąż, wiek, dzieci, wzrost, aktorka

Monika Dryl to wielokrotnie nagradzana gwiazda nie tylko za swój talent aktorski, ale również wokalny. Wielu osobom zapadła w pamięć, kiedy ze sceny programu Szansy na Sukces fenomenalnie wykonała utwór "Po prostu football" Maryli Rodowicz. Czym zajmuje się obecnie? Jakie zaszły zmiany w jej życiu zawodowym i prywatnym?

Monika Dryl to jedna z bardziej utalentowanych postaci na polskiej scenie kinematografii. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych i teatralnych, często też użycza również głosu, wcielając się w bohaterów bajek dla dzieci.

Monika Dryl wiek i wzrost

Monika Dryl mierzy 170 centymetrów wzrostu, co jest przeciętnym wzrostem polskich aktorek. Aktorka urodziła się 12 października 1979 roku w Białymstoku, gdzie wychowywała się przez sporą część swojego życia młodzieńczego. To właśnie tam uczęszczała na lekcje śpiewu do Studia Piosenki Jerzego Tomzika, by szkolić swój wokal. Dopiero na studiach przeprowadziła się do stolicy.

- Właściwie wszystko zaczęło się od śpiewu. Zaczynałam od przysłowiowych występów u cioci na imieninach. Potem były akademie szkolne i amatorskie grupy wokalne, a następnie teatralne. Nie analizowałam wówczas, czy dobrze się czuję na scenie, jak reaguję na publiczność i jakie w ogóle towarzyszą mi emocje. Występy były dla mnie czymś zupełnie naturalnym. Z kształcenia w kierunku wokalnym zrezygnowałam tylko dlatego, że nie znalazłam dla siebie odpowiedniej uczelni - mówiła.

Monika Dryl aktorka

Gwiazda nie zdecydowała się na studia muzyczne, wybrała Akademię Teatralną w Warszawie, którą ukończyła w 2002 roku. Na szklanym ekranie zadebiutowała epizodyczną rolą w Złotopolskich, gdzie wcieliła się w złodziejkę w jednym z odcinków. Następnie dostawała coraz więcej propozycji, zagrała między innymi w Plebanii, M jak miłość, Pensjonacie pod Różą, Facetach do wzięcia, Pierwszej miłości i wielu innych.

Monika Dryl jest również aktorką występującą na scenie Teatru Narodowego w Warszawie oraz Teatru Pieśni Kozła we Wrocławiu. Produkcje telewizyjne, w których od lat bierze udział to Klan, gdzie wciela się w postać Urszuli Kwapisz, Przyjaciółki jako Iwona Miśkiewicz oraz Barwy szczęścia jako Alicja Umińska.

- Z perspektywy czasu widzę wyraźnie, że wybór drogi aktorskiej był nieunikniony. Każdy z nas, aktorów, ma swój inny, ważny powód, dla którego zdecydował się na ten zawód. Ja wybrałam scenę, kiedy byłam jeszcze dzieckiem. Dobry los mi w tym skutecznie pomógł i do dziś utwierdza w przekonaniu, że wybrałam właściwą drogę - wyznała w jednym z wywiadów.

Aktorka brała również udział w kilku programach Polsatu, najpierw był to show Jak oni śpiewają, a następnie Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie zajęła zaszczytne trzecie miejsce.

Monika Dryl Instagram

Jeśli chcemy na bieżąco śledzić poczynania Moniki Dryl, to możemy regularnie odwiedzać jej konta na portalach społecznościowych, gdzie często chwali się swoimi dokonaniami, a także pokazuje, jak wygląda praca aktora - zdjęcia zza kulis lub przygotowania do spektaklu. Chętnie fotografuje się również z kolegami po fachu, kiedy to wspólnie spędzają wolny czas w przerwach od nagrywania.

Tam też aktorka pokazuje, jak sama spędza wolne dni, najczęściej na świeżym powietrzu z rodziną. Na Instagramie chwali się również świetną figurą, której zazdrości jej wiele fanek, a którą tak skrzętnie ukrywa w kostiumach teatralnych. Tam również zachęca obserwatorów do zdrowego trybu życia i odżywiania, sama jest wegetarianką i promuje produkty ekologiczne i ruch zero waste.

Monika Dryl mąż i dzieci

Monika Dryl od lat związana jest z mężem Pawłem. Jej partner jest uznanym restauratorem, z którym kobieta dzieli jedną ze swoich największych pasji - czyli gotowanie i jedzenie. Małżeństwo podróżuje po świecie w poszukiwaniu wyjątkowych smaków i regionalnych potraw, które zapadną im w pamięci.

- Paweł zawsze marzył o własnej restauracji. Jest dla mnie świetnym przykładem na to, że marzenia się spełniają, jeśli się tego naprawdę mocno pragnie. Wierzę, że dzięki pozytywnej energii, wizualizacji tego, co chce się uzyskać, można naprawdę wiele osiągnąć. Takie działania mają olbrzymią moc - mówi aktorka.

Owocem ich miłości jest syn Antoni, który przyszedł na świat 31 maja 2009 roku. Teraz to już dziesięcioletni chłopak, który jest największym skarbem rodziców, przewartościowując świat aktorki, najpierw przewracając go do góry nogami.

- Odkąd w moim życiu pojawił się Antoś, wiele rzeczy nabrało innego znaczenia. Nawet przerwy w pracy zaczęły mieć większy sens, ponieważ mogę ten czas spędzać z dzieckiem - mówi czule Dryl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile lat ma Joanna Opozda? Wiek gwiazdy Pierwszej Miłości
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  4. Kim jest Błażej Michalski? W popularnym serialu wciela się w jedną z głównych ról
  5. Olga Paszkowska z Pierwszej Miłości. Co ją łączy z Łukaszem Nowickim?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News