McDonald's po zamknięciu
TikTok.com Josiahkim7
Monika Majko - 29 Stycznia 2021

Pracownik pokazał, co dzieje się w McDonald's po zamknięciu restauracji

Mężczyzna nagrał, co dzieje się w restauracji McDonald's po zamknięciu lokalu i udostępnił nagranie pokazujące kolejne etapy czyszczenia restauracyjnego grilla w sieci. Film opublikowany na platformie TikTok stał się hitem internetu.

McDonald's to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji typu fast food, a lokale sygnowane tą marką znaleźć można niemal na całym świecie. Mężczyzna zarejestrował prace porządkowe w kuchni restauracji po jej zamknięciu. Nagranie w błyskawicznym tempie opanowało internet.

Co dzieje się w McDonald's po zamknięciu?

Pewien amerykański użytkownik platformy TikTok opublikował w sieci ciekawy film. Josiah Kim nagrał nocne sprzątanie w kuchni jednej z restauracji McDonald’s, której jest pracownikiem, i udostępnił zarejestrowany materiał wideo w internecie.

Na nagraniu widać czyszczenie grilla, który po całym dniu używania oblepiony jest pozostałościami zwęglonego jedzenia oraz zaschniętym tłuszczem. Pracownik restauracji pokazał kolejne etapy czyszczenia urządzenia, którego doprowadzenie do porządku wcale nie jest łatwe.

Na początku mężczyzna skrobaczką ściąga maź z tłuszczu i jedzenia, a po wstępnym odtłuszczaniu powierzchni grilla, wylewa na nią środek czyszczący. Następnie szoruje całość gąbką i ponownie ściąga brud ściągaczką oraz obficie spłukuje powierzchnie czystą wodą.

Nie żyje aktorka serialu TVP uwielbianego przez Polaków. Miała 95 latNie żyje aktorka serialu TVP uwielbianego przez Polaków. Miała 95 latCzytaj dalej

Po chwili grill lśni jak nowy. Pracownik restauracji ma do dyspozycji specjalny sprzęt, który ułatwia mu zadanie, jednak widać, że doprowadzenie urządzenia do czystości to skomplikowany i czasochłonny proces.

Mężczyzna, który umieścił nagranie w sieci, podkreślił, że grille w restauracjach McDonald's codziennie są tak dokładnie czyszczone. Nagranie poruszyło internautów, którzy pod filmem wdali się miedzy sobą w żarliwą dyskusję.

Niektórzy są obrzydzeni tym, jak wygląda grill po całym dniu pracy oraz podkreślali, jak niezdrowe jest spożywanie jedzenia oferowanego w restauracjach typu fast food. Inni z kolei wyrazili szczere zdziwienie faktem, że urządzenia w restauracji są każdego dnia tak dokładnie sprzątane.

Nagranie stało się hitem sieci i szybko obiegło internet. W ciągu tygodnia film z nocnego sprzątania w restauracji McDonald's odtworzono ponad 20 tysięcy razy. Użytkownik TikToka, który udostępnił nagranie, często pokazuje w sieci kulisy swojej pracy.

Profil mężczyzny o nazwie „Josiahkim7” obserwuje już niemal 45,5 tysiąca użytkowników aplikacji TikTok, a jego filmy zgromadziły do tej pory łącznie ponad 3 miliony polubień. Wśród innych nagrań internauci mogli zobaczyć m.in. proces tworzenia burgerów oraz działanie urządzeń do wydawania napojów.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: WP/TikTok

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News