Marta Manowska
Telemagazyn, CC BY 3.0 , via Wikimedia Commons
Artur Łokietek - 6 Lutego 2021

Znajomi Marty Manowskiej martwią się o jej związek. Najnowsze doniesienia

Marta Manowska mogła ostatnio przechodzić przez niezwykle ciężki okres. Dziennikarka nic nie mówiła na ten temat, o wszystkim wygadali się koledzy z planu i rolnicy. Prowadząca „Sanatorium Miłości” mogła doświadczyć kryzysu w związku.

Marta Manowska, prowadząca niezwykle popularne reality-show „Sanatorium Miłości” od pewnego czasu jest na ustach wszystkich. To dlatego, że sama niechętnie zdradza kolejne informacje o swoim związku. Plotki jednak aktywnie podsycają zainteresowanie jej osobą.

Manowska, jak wskazuje coraz więcej plotek, jest w związku z kolegą z planu, dźwiękowcem Adamem. Ich związek miał do tej pory podążać w bardzo dobrym kierunku. Co ciekawe, pojawiły się plotki na temat jej domniemanej ciąży.

Sama zainteresowana wielokrotnie wspominała o tym, że chciałaby i mogłaby zajść w ciążę. - Chciałabym mieć dziecko i czuję, że to jest właściwy moment w życiu. Jestem na to gotowa i bardzo tego pragnę – mówiła niespełna trzy lata temu we „Fleszu”. Wiele jednak wskazuje na to, że prowadząca popularne programy jeszcze nie doczeka się dziecka.

Marta Manowska jest rzekomo w związku z dźwiękowcem Adamem, kolegą z planu. Para miała zaręczyć się około rok temu w Paryżu. - Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży... zostawię to dla siebie. (...) Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – wyznała.

Nie żyje Artur „Dader” Piotrowski, frontman zespołu Distinct WayNie żyje Artur „Dader” Piotrowski, frontman zespołu Distinct WayCzytaj dalej

Marta Manowska przeżyła poważny kryzys?

Choć wiele wskazywało na to, że Marta Manowska w końcu znalazła „tego jedynego”, w jej życiu mogło ostatnio pojawić się sporo problemów. - Niewiele osób wiedziało, że jej związek z Adamem przeżywał niedawno poważny kryzys. I pewnie ta tajemnica nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie bohaterowie jej programów, którzy nie kryją, że bardzo się o nią martwią – zdradza tygodnik „Na Żywo”.

Co gorsza, w TVP od plotek na temat Manowskiej aż huczało. Pojawiały się przesłanki, że to już koniec jej związku z Adamem, a zamiast ślubu nastąpi dramatyczne rozstanie. Wiele osób nie mogło się z tym pogodzić, w końcu zależało im na szczęściu lubianej prowadzącej.

- Zamiast ślubu nastąpił kryzys w związku, a potem pandemia. Marta i Adam rozdzielili się na kilka tygodni. W TVP krążyły plotki, że to koniec ich idylli – napisano w „Na Żywo”. To jednak nie koniec plotek na temat Mart Manowskiej.

Dość specyficzną formę potwierdzenia problemów natury sercowej dziennikarki znajdziemy wśród rolników, którzy mieli z nią kontakt przy okazji nagrań do kolejnego sezonu popularnego programu. - Była smutna, przygaszona – zdradził jeden z nich.

Wiele osób się martwiło, jednak najpewniej... niesłusznie. Teraz gdy wznowiono prace nad kolejnym sezonem „Sanatorium Miłości” przy którym Marta pracuje wraz z Adamem, sama zainteresowana wydaje się być znów bardzo szczęśliwa. - Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem – powiedział Władysław Balicki z 2. edycji programu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: pomponik.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News