Tak zmieniała się Oliwia Bieniuk. Nastolatka coraz bardziej przypomina zmarłą mamę

Autor Andżelika Wróblewska - 9 Maja 2019

Anna Przybylska była piękną kobietą - zdobyła nawet tytuł najseksowniejszej polskiej aktorki. Jej córka Oliwia w tym roku skończy 17 lat i coraz bardziej przypomina swoją mamę. Dziewczyna wyrosła na piękną młodą kobietę. Pod jej postami na Instagramie obserwatorzy często umieszczają wzruszające komentarze przypominające dziewczynie o tym, jak bardzo przypomina swoją mamę.

Anna Przybylska to jedna z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju. Zagrała w wielu filmach i serialach, przez które zyskała sympatię widzów. Urzekła nas jej niesamowita osobowość i charakter. Miała w sobie coś wyjątkowego, jakiś błysk w oku, dzięki któremu ludzie uwielbiali ją oglądać.

Aktorka marzyła o stworzeniu rodziny, ponieważ straciła ojca, gdy była jeszcze nastolatką. Kiedy zbudowała już swój wymarzony dom z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, dla rodziny była skłonna poświęcić wszystko. Para nie była małżeństwem, ale Anna zawsze mówiła o nim "mój mąż". Uczucie, jakim darzyli się zakochani, było naprawdę piękne. Biło od nich szczęście i bezgraniczna miłość. Para z resztą planowała w końcu się pobrać.

Po tragicznej śmierci aktorki Jarosław długo żył w samotności, poświęcając się wychowaniu trójki dzieci. Mężczyzna starał się uchronić pociechy przed medialnym szumem. Teraz najstarsza córka Oliwia sama chętnie udziela się na portalach społecznościowych. Dziewczyna aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie często publikuje zdjęcia. Fanom jej mamy nie umyka oczywiście fakt, że dziewczyna coraz bardziej przypomina uwielbianą aktorkę.

Ostatnio do Internetu trafił film krótkometrażowy ze szkoły Oliwii, gdzie dziewczyna zagrała jedną z ról. Oglądający jednogłośnie stwierdzili, że głos ma taki sam jak Anna Przybylska! Po takim odbiorze swojego debiutu, być może dziewczyna zdecyduje się na pójście w ślady mamy i już niedługo będziemy mieli okazję oglądać ją w poważnych produkcjach.

Chociaż Oliwia nie wypowiada się publicznie na temat śmierci ukochanej mamy, możemy się tylko domyślić jakie piekło musiała przejść. Widać, że dziewczyna jest silna i zawsze stara się uśmiechać. Jeśli odziedziczyła po mamie również pozytywne podejście do życia, to poradzi sobie w życiu nawet z największymi trudnościami.

Przedstawiamy kilka zdjęć 17-letniej Oliwii, na których widać jej oszałamiające podobieństwo do mamy.

Kliknij "Następna Strona".

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News