Małgorzata Puczyłowska straciła dom
facebook.com/joanna.kurowska.3532
Mateusz Sidorek - 5 Lutego 2021

Spłonęło mieszkanie Małgorzaty Puczyłowskiej. Gwiazdy proszą o pomoc w zbiórce

Małgorzata Puczyłowska straciła dach nad głową. W nocy z wtorku na środę spłonął dom, w którym dziennikarka mieszkała wraz z synem. Obecnie kobieta nie ma środków finansowych, by odnowić budynek znajdujący się w Starej Miłosnej. Na pomoc przybyli przyjaciele z show-biznesu – w tym także Joanna Kurowska.

Jak tylko Małgorzata Puczyłowska zorientowała się, że budynek zaczyna płonąć, zabrała swojego syna na zewnątrz. Niestety nie udało się uratować domu dziennikarki. Płomienie rozprzestrzeniały się bardzo szybko, powodując coraz większe straty. W nocy z 2 na 3 stycznia dziennikarka i autorka książki „Być dzieckiem legendy” straciła niemal wszystko.

Pożar w domu Małgorzaty Puczyłowskiej rozpoczął się najprawdopodobniej w pionie kominowym. W szybkim tempie ogień ogarnął jednak cały budynek w Starej Miłosnej. Straty materialne oszacowano na ogromną kwotę. Dziennikarka nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, by odnowić mieszkanie.

Gwiazdy z pomocą dla Małgorzaty Puczyłowskiej

Sytuacja Małgorzaty Puczyłowskiej w ciągu jednej nocy stała się bardzo trudna. W dodatku tragedia wydarzyła się w samym środku zimy. Na szczęście okazało się, że dziennikarka ma bardzo wpływowych znajomych z show-biznesu, którzy natychmiast ruszyli z pomocą.

Na dramaty autorki książki „Być dzieckiem legendy” niemal natychmiast zareagowały takie gwiazdy jak Dorota Goldpoint, Katarzyna Grochola, Agata Młynarska, Grażyna Szapołowska, Jolanta Fraszyńska czy Katarzyna Żak. Znane osobowości namawiają do wspierania Puczyłowskiej.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiMateusz Morawiecki podjął decyzję. Chodzi o dofinansowanie polskiej onkologiiCzytaj dalej

Internauci zwrócili przede wszystkim uwagę na publikację Joanny Kurowskiej. Aktorka od lat przyjaźni się z dziennikarką i nie zamierza jej opuścić w trudnej sytuacji. Na jej Facebooku pojawił się poruszający wpis z prośbą o wsparcie.

Joanna Kurowska o zasługach Małgorzaty Puczyłowskiej

W emocjonalnym wpisie na Facebooku Joanna Kurowska opowiedziała o zasługach i charytatywnej działalności Małgorzaty Puczyłowskiej. Teraz aktorka namawia, by pomóc dziennikarce, która sama nigdy nie odwracała się od potrzebujących.

Kochani. Nigdy nie prosiłam o nic dla siebie. Ale teraz proszę... dla mojej przyjaciółki, znakomitej dziennikarki, Małgosi Puczyłowskiej.Zapaliły się sadze w kominie i spalił się jej ukochany dom w Starej Miłosnej. Małgosia od lat organizowała charytatywne pokazy mody dla dzieci z niepełnosprawnościami (zdjęcia z tych pokazów) Zawsze gotowa pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Teraz, w potrzebie jest ona. Jak się zbierze jakaś suma, aby mogła odbudować dom, to będziemy mogli uwierzyć w to, że karma wraca. A chcemy wierzyć... i choćby dlatego warto wrzucić grosik. Ja już wrzuciłam – czytamy na Facebooku Joanny Kurowskiej.

Na oficjalnym Facebooku Joanny Kurowskiej znajdziemy wpis wraz z numerem konta, na który można dokonywać wpłaty, by pomóc Małgorzacie Puczyłowskiej. Nie wiadomo, gdzie obecnie zamieszkała dziennikarka z dzieckiem.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o Maryli Rodowicz, która walczy w sądzie o wysokie alimenty. Takiej sprawy rozwodowej w show-biznesie jeszcze nie było. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Małgorzata Puczyłowska spalona chata

Z: facebook.com/joanna.kurowska.3532

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Plotek.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News