Kuchenne Rewolucje ile płaci się za uczestnictwo.
Screenshot z youtube.com/20m2
Mateusz Nieścierowicz - 13 Kwietnia 2019

Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

Kuchenne Rewolucje to dzięki charyzmatycznej i kontrowersyjnej Magdzie Gessler uwielbiany program TVN-u. Widzowie licznie gromadzą się przed telewizorami w czwartkowe wieczory, aby obserwować metamorfozy, jakim poddawane są polskie restauracje. Fani programu często zastanawiają się dlaczego ten, a nie inny lokal został wybrany do "rewolucji". Pada wtedy pytanie "ile trzeba zapłacić za uczestnictwo Magdzie Gessler". Wreszcie prawda ujrzała światło dzienne. Znamy rozwiązanie tej zagadki.

Kuchenne Rewolucje to kulinarne show, które z każdym odcinkiem dostarcza widzom nowych emocji. Nie brakuje tam dramatycznych chwil, gdzie Magda Gessler rzuca talerzami, przeklina, a także głośno krzyczy na niesfornych właścicieli.

Bardzo często widzowie zastanawiają się, dlaczego dana restauracja została wybrana i uczestniczy w rewolucji. "Ile wam zapłacili?" - pada pytanie od internautów. W końcu na pytanie odpowiedziała Magda Gessler, która postanowiła powiedzieć prawdę. Dowiedzieliśmy się ile kosztuje uczestnictwo w "Kuchennych Rewolucjach".

Imię dla dziewczynki było oczywisteGdy pielęgniarka zobaczyła rodzące się dziecko z takim wyglądem aż zastygła. Imię potwierdza wyjątkowość dziewczynkiCzytaj dalej

Ile kosztuje uczestnictwo w programie "Kuchenne Rewolucje"?

Do programu "Dzień Dobry TVN" zaproszona została Magda Gessler, którą to gospodarze wypytywali o kulisy programu w związku z jubileuszem produkcji, bowiem właśnie został wyemitowany 250. odcinek "Kuchennych Rewolucji".

Program owiany jest wieloma tajemnicami. Internauci zastanawiają się, gdzie udaje się Magda Gessler, gdy zapada noc ("rewolucja" trwa bowiem cztery dni), a także, co budzi największe emocje, ile producenci programu przyjmują pieniędzy od uczestników za przyjęcie ich do programu. W końcu do "Kuchennych Rewolucji" zgłaszają się tysiące restauracji, które marzą o tym, aby w ich progi zawitała Magda Gessler. Często jest to ostatnia deska ratunku dla ich lokalu, który przeżywa poważny kryzys - nie przynosząc właścicielom ani grosza przychodu, dzięki któremu mogliby wykarmić rodzinę. Po rewolucji lokale potrafią odżyć i swój przychód powiększyć nawet czterdziestokrotnie - o czym wspominała Gessler w programie DDTVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

Okazało się, że rozwiązanie tej trudnej zagadki jest naprawdę zaskakujące. Magda Gessler nie boi się odpowiedzieć na tak, swoją drogą, bardzo nieprzyjemne sugestie.

- Ja chciałam dodać, że za udział w Kuchennych Rewolucjach nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze - ucięła spekulacje gospodyni programu.

Prawdopodobnie odpowiedź ta wreszcie zamknie im usta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  4. Bayern potwierdza szokujące doniesienia. Lewandowski okładał się z kolegą
  5. Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"
  6. Płacz dziewczynki poruszył ludzi na całym świecie. Dziś wiemy, jaka historia stoi za zdjęciem

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Źródło: Radio ZET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News