Big Brother, Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy wpadki
screen/YouTube/tvnpl
Wiadomości Pikio - 13 Kwietnia 2019

Szulim tłumaczy się z wpadek Big Brothera. "To trochę teoria spiskowa"

Big Brother miał być olbrzymim sukcesem, jednak popularne reality show rozczarowało wiele osób. Pomyłki prowadzącej to już codzienność. Agnieszka Szulim tłumaczy swoje wpadki na wizji i powołuje się nawet na teorie spiskowe.

Big Brother miał być wielkim sukcesem TVN. Powrót popularnego reality show zapowiadany od wielu miesięcy miał być najprawdziwszym hitem. O udziale w produkcji marzyła również popularna prezenterka Agnieszka Szulim, a prywatnie żona producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda TVN mówiła z entuzjazmem, że prowadzenie programu Big Brother jest spełnieniem jej marzeń. Widzowie spodziewali się, że będzie jedną z największych gwiazd show.

Bardzo szybko okazało się, że Agnieszka Szulim niezbyt dobrze spisuje się w swojej nowej roli. Widzowie zaczęli zwracać uwagę na jej liczne wpadki na wizji. Prezenterka myliła uczestników i wiele razy dało się zauważyć, że nie śledzi ich losów z należytą uwagą. Media informowały, że producenci muszą tłumaczyć jej zawiłe relacje między bohaterami programu. Prezenterka została upomniana przez producentów i podobno obiecała poprawę.

Elżbieta Jaworowicz, kim jest trzeci mążKim jest obecny mąż Jaworowicz? Dama z TVP wciąż zachwyca klasąCzytaj dalej

Wpadki w programie Big Brother. Nie tylko pomyłki Agnieszki Szulim

Jak się jednak okazuje, nie tylko Agnieszka Szulim popełnia błędy. Producentom reality show TVN również zdarzają się wpadki. Ostatni incydent okazał się wyjątkowo bulwersujący. W sieci pojawił się filmik, który świadczy o tym, że jedna z uczestniczek mogła złamać jedną z najważniejszych reguł panujących w programie Big Brother.

Wspomniana uczestniczka Iza miała opuścić dom Wielkiego Brata pod pretekstem wyjścia do lekarza. Produkcja nie wyciszyła jednak mikrofonu uczestniczki i w tle słychać było szepty oraz dziecięce głosy. Mogło to świadczyć o tym, że kobieta - wbrew panującym zasadom - wykorzystała sytuację i postanowiła spotkać się z bliskimi. Dla fanów programu były to niezwykle bulwersujące doniesienia. Całą sytuację postanowiła wyjaśnić Agnieszka Szulim.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

anna przybylskaTe zdjęcia Anny Przybylskiej rozrywają serce. Wzruszające momentyCzytaj dalej

Agnieszka Szulim wyjaśnia ostatnią wpadkę: "To teoria spiskowa"

Do kontrowersyjnego nagrania, które podważyło wiarygodność uczestników programu Big Brother, postanowiła odnieść się sama Agnieszka Szulim. Prezenterka tłumaczy, że nagranie zostało źle zinterpretowane:

- To była totalna nieprawda, trochę teoria spiskowa. Po pierwsze nie ma takiej możliwości, żeby ktoś się spotkał z bliskimi, a po drugie Iza naprawdę do wszystkich mówi "kochana", "kochanie". Wyszła spotkać się z lekarzami, których poznała podczas badań, bo przecież oni wszyscy przechodzili różne badania przed tym programem - tłumaczyła gwiazda TVN.

Można się spodziewać, że nie jest to ostatnia wpadka w reality show Big Brother. Agnieszka Szulim zapewne jeszcze nie raz będzie musiała tłumaczyć się przed widzami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Gwieździe TVN rośnie brzuch. Jest w ciąży i twierdzi, że tak wygląda prawdziwa kobieta
  6. Tragiczna kolacja w Wielkopolsce. Mężczyzna zmarł w toalecie tuż po posiłku

lidlLidl ogłosił sensacyjne promocje na Wielkanoc. Dzikie tłumy walą do sklepówCzytaj dalej

źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News