Krzysztof Ibisz Instagram
youtube.com/Polsat
Wiadomości Pikio - 28 Czerwca 2019

Krzysztof Ibisz: Synowie, data urodzenia, poseł, zarobki

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy, a miano osobistości telewizyjnej idealnie go charakteryzuje. Jakie tajemnice skrywa jego śnieżnobiały uśmiech? Przytaczamy kilka ciekawostek na temat popularnego prezentera.

Krzysztof Ibisz szerszej publiczności jest dobrze znany jako prezenter, prowadzący przeróżne wydarzenia medialne, programy telewizyjne oraz teleturnieje. Mało osób kojarzy jego osobę z zawodem aktora, a przecież na swoim koncie ma wystąpienie w "Pierwszej Miłości" czy "Sobowtórze".

Krzysztof Ibisz data urodzenia

Dziennikarz urodził się 25 lutego 1965 roku.Rok urodzenia lekko dziwi, wychodzi z niego, że Ibisz ma już 54 lata, a wygląda na 34. Warto zaznaczyć, że on i cała rodzina celebryty pochodzi z Warszawy.

Skończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi, by następnie kontynuować naukę w Instytucie Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Jako aktor zadebiutował jeszcze przed studiami, w 1987 roku wcielił się w Ryjka w sztuce "Sen nocy letniej" na deskach Teatru Ochoty. Przez jakiś czas był etatowym aktorem w Teatrze Studio, jednak to z telewizją postanowił związać się na stałe. Zaczynał w TVP, później przez trzy lata pracował dla TVNu, by na dłużej zaprzyjaźnić się z Polsatem. To właśnie na jego antenie prowadził wiele swoich najpopularniejszych programów jak "Bar", "Dwa światy", "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno".

Jest także prowadzącym wielu programów, które oglądane są przez fanów samego Ibisza, jak i wielbicieli gości, których zaprasza.

Krzysztof Ibisz poseł

Niewiele osób wie, ale Krzysztof Ibisz, ten sam, który teraz bryluje w telewizji i na czerwonych dywanach, w młodości był posłem. W latach 1991-1993 pełnił role posła na Sejm I kadencji, a trafił tam z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.

- W roku 1991 zadzwonił do mnie znajomy i powiedział, że jest wyjątkowa okazja, żeby zrobić coś dobrego dla Polski, jako poseł na Sejm RP. Zdecydowałem się spróbować swoich sił - wspominał w wywiadzie dla Onetu.

Należał do frakcji Małe Piwo, które zostało przekształcone w Koło Poselskie "Spolegliwość". Jego kolejną funkcją tego typu było zadanie w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja", chciał całkowicie zmienić model świadczeń społecznych, jednak nie udało mu się zrealizować żadnych pomysłów, ponieważ nie ubiegał się o reelekcję.

Jak sam wspomina w wielu wywiadach, praca w Sejmie nauczyła go determinacji i nauczyła odpowiedzialności, nie tylko za siebie, ale również za innych.

Krzysztof Ibisz zarobki

Krzysztof Ibisz nie może narzekać na brak pracy, w końcu na tytuł najbardziej rozchwytywanego prezentera telewizyjnego pracował latami. Podobno za samo prowadzenie teleturnieju "Joker" dostawał 60 tysięcy złotych. Ile zarabia miesięcznie najjaśniej świecąca gwiazda telewizji polskiej?

Gwiazdor nie może narzekać na dochody, jak podają nieoficjalnie źródła, za prowadzenie kilkugodzinnej imprezy zamkniętej dziennikarz bierze 10 tysięcy i więcej. Podobno zdarza mu się poprowadzić kilka takich imprez, a może nawet i dziesięć, bo nie lubi odmawiać kontrahentom. A to przecież tylko dodatkowe zajęcie, ze stacją Polsat wiąże go kontrakt na kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie!

Krzysztof Ibisz synowie

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty i dwukrotnie rozwiedziony. Z pierwszego małżeństwa z dziennikarką Anną Zejdler ma syna, Maksymiliana. Chłopak ma już 20 lat i mimo nastoletniego wieku chętnie spędza czas z ojcem na wspólnych podróżach i aktywnościach. Maks stara się unikać mediów i zdecydowanie unika rozgłosu.

Z drugiego małżeństwa z Anną Nowak-Ibisz w 2006 roku na świat przyszedł Vincent, drugi syn Krzysztofa Ibisza. Chłopak już zaliczyć swój debiut na szklanych ekranie, wcielił się w asystenta własnego taty w programie "Taniec z Gwiazdami". To on miał zaszczyt wręczyć walizkę wypełnioną pieniędzmi, które trafiły do jednego z głosujących w czasie trwania programu.

- Vincent chciał zaprosić dwie koleżanki z klasy z okazji dnia kobiet i stąd obecność jego i koleżanek. Mnie się zrobiło bardzo miło, jak powiedział: “tato, chciałbym zaprosić dwie koleżanki z klasy”, jestem dumny, że tak pomyślał, żeby zrobić przyjemność paniom - komentował w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Magdalena Górska: Aktorka Pierwszej Miłości skrywa wiele tajemnic
  2. Dominika Figurska - aktorka, mąż, wiek, z dziećmi, w ciąży
  3. Grażyna Wolszczak: Mąż aktorki zmarł nagle lata temu, syn to jego odbicie
  4. Agnieszka Włodarczyk: Wiek aktorki zdumiewa, wygląda o wiele młodziej
  5. Emilia Krakowska: Wiek aktorki zaskakuje, nie wygląda na swoje lata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News