Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw
Mikołaj Pilecki - 26 Grudnia 2018

Kim jest mąż Uli Chincz? Tajemnica gwiazdy TVN wyszła na jaw

Kim jest mąż Uli Chincz, dziennikarki i prezenterki telewizyjnej? Gwiazda TVN mało mówi o swoim życiu prywatnym, ale to właśnie ono zaprząta głowę miłośników show-biznesu. Czym zajmuje się Sławomir Chincz?

Kim jest mąż Uli Chincz, słynnej współprowadzącej Dzień Dobry TVN? Dziennikarka niechętnie podejmuje temat życia rodzinnego i stara się raczej nie łączyć pracy z domem.

Kto jest mężem Urszuli Chincz?

Gwiazda już od kilkunastu lat żyje w związku małżeńskim ze Sławomirem Chinczem. Para doczekała się syna Ryszarda, który skończył już 10 lat. Syn i jego ojciec nie uczestniczą w życiu publicznym w żaden sposób.

Kim jest mąż Urszuli Chincz?

Sławomir Chincz pracuje w branży technologicznej. Z tego, co gwiazda raczyła niegdyś wyjawić na jego temat, wiadomo, że wykorzystuje swój ścisły umysł do robienia kariery w związku z nowinkami technologicznymi.

Ula Chincz z mężem

Mało jest powszechnie dostępnych fotografii Chincz z mężem. Czasem jednak sama coś zamieści na swoich profilach w mediach społecznościowych, jak np. wtedy, gdy dodała fotografie z ich wesela. Jednak kiedy zdjęcie Sławomira zrobią paparazzi, a następnie zostanie ono zamieszczone w sieci, na jego oczy nakładana jest cenzura. Nie jest przecież osobą publiczną, podobnie jak syn jego i Uli.

Kim jest mąż Uli Chincz? Sławomir Chincz

Sławomir, tak samo, jak mężowie Agnieszki Chylińskiej i Doroty Szelągowskiej nie wyszedł z cienia żony z własnego wyboru. Chincz nie chce wchodzić do show-biznesu i woli realizować się zawodowo w branży technologicznej. Jak wiadomo jednak, w domu dzieli obowiązki z żoną i nie uznaje "tradycyjnego" podziału ról, który jest nieodłącznym elementem wielu innych związków. Ula Chincz kończy być gwiazdą, gdy tylko wraca do domu. - Mąż ma "normalną" pracę w branży nowoczesnych technologii. Ma ścisły umysł, ale bardzo twórczy zawód - wyjaśniła w jednym z wywiadów.

Tata Urszuli Chincz

Tatą Chincz był powszechnie znany i ceniony dziennikarz Andrzej Turski. Swoją karierę zaczynał w młodzieżowych rozgłośniach radiowych. Pod koniec lat 80. trafił do Telewizji Polskiej, gdzie był jednym z inicjatorów powstania Teleexpressu oraz dyrektorem i redaktorem naczelnym TVP1. W latach 2002-2013 był prowadzącym Panoramy. Po 2000 roku zmagał się z ciężkimi chorobami. Dwa razy walczył z chłoniakiem i walkę tę wygrał. Później chorował na cukrzycę. Zmarł w 2013 roku z powodu ciężkiego zawału serca, po którym popadł w śpiączkę. Nie wybudził się z niej.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje legendarny polski dziennikarz i kabareciarz
  2. Zwariowała? Rusin w DDTVN znowu wywołała skandal!
  3. Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
Szydło Syn YouTube Oświęcim Online-min-minBeata Szydło i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, jaką pasję ma jej mąż!Czytaj dalej
źródło: jastrzabpost.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News