Beata Szydło i sekrety jej rodziny. Nie uwierzycie, jaką pasję ma jej mąż!

Autor Patryk Stachera - 4 Grudnia 2018

Beata Szydło zdobyła sympatię tysięcy obywateli, stojąc przez dwa lata na czele rządu PiS. Jednak to rodzina daje jej największe wsparcie w życiu. Wiceprezes Rady Ministrów może liczyć na pomoc ze strony trzech silnych mężczyzn. Jej mąż oraz dwaj synowie zapewne pomagają i motywują ją do działania każdego dnia. Sprawdźcie, kim są i czym zajmują się członkowie rodziny byłej premier.

Beata Szydło odniosła spory sukces w swojej karierze politycznej. Do wszystkiego doszła sama, a jej rodzice nie byli wysoko postawionymi politykami. Ojciec byłej premier był górnikiem, a matka pracowała w opiece społecznej.

Pierwszym ważnym stanowiskiem, na jakim przyszło jej zasiadać, był fotel burmistrza gminy Brzeszcze. Prawdziwy przełom w jej życiu nastąpił, gdy 13 listopada 2015 roku prezydent Andrzej Duda powołał ją na stanowisko premiera Rzeczpospolitej Polskiej. Cała Polska miała wówczas okazję poznać ją jako niepozorną, choć charyzmatyczną polityczną liderkę.

Obecna wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości jest uważana za jednego z najbardziej zaufanych ludzi Jarosława Kaczyńskiego. Wciąż cieszy się również dużą popularnością wśród ludzi. Jej konto na Facebooku polubiło ponad 185 tysięcy osób, a na Twitterze obserwuje ją aż 375 tys. użytkowników.

Życie rodzinne przynosiło wiceprezes Rady Ministrów różne niespodzianki. Od zawsze marzyła o wnukach. Niestety, najstarszy syn nie może jej tego nie zapewnić, gdyż postanowił poświęcić swoje życie Bogu. Tymoteusz postanowił zostać księdzem. W związku z tym zapewne nigdy nie zostanie ojcem. W rozmowie z tygodnikiem "Wprost" była premier wyznała, że mimo wszystko jest dumna z syna i cieszy się z jego wyborów. Dodała również, że całą nadzieję pokłada w swoim drugim synu, Błażeju.

Czy była premier jest szczęśliwa i znajduje wystarczającą ilość wsparcia w swoich dzieciach i mężu? Na kogo może liczyć w najtrudniejszych chwilach swojego życia zawodowego i uczuciowego?

Beata Szydło, stając się niezwykle popularną osobą publiczną, zapewne przekonała się, że coraz trudniej jest ukryć pewne fakty z życia prywatnego przed mediami. Zobaczcie, co warto wiedzieć o rodzinie byłej premier.

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News