Katarzyna Drzyżdżyk kim jest?
instagram.com/kasiadrzyzdzyk
Wiadomości Pikio - 8 Maja 2019

Kim jest Katarzyna Drzyżdżyk i z kim gwiazda ma córkę?

Katarzyna Drzyżdżyk - kim jest zwyciężczyni pierwszej edycji Wyprawy Robinsona? W programie, który był emitowany aż piętnaście lat temu, zachwycała nie tylko urodą, ale i inteligencją oraz sprawnością fizyczną. W końcu nie każdemu udałoby się z taką łatwością przetrwać na "bezludnej" wyspie. Czym obecnie zajmuje się gwiazda?

Katarzyna Drzyżdżyk w programie miała zaledwie 22 lata, dzisiaj to już 37-letnia kobieta, która wciąż zachwyca swoją urodą i figurą. Fotomodelka wygrała pierwszą edycję reality-show, która emitowana była przez stację TVN, a jego prowadzącym był Hubert Urbański.

- Miesiąc przed wylotem do Malezji zmarł mój tata. Mama załamała się i wylądowała w szpitalu, a ja musiałam jeszcze myśleć o sesji na studiach. To był najcięższy okres w moim życiu. Biegałam między szkołą, domem, cmentarzem i szpitalem - wyznała celebrytka.

Dzięki pokonaniu swoich słabości i przetrwaniu kilku tygodni w spartańskich warunkach przed fotomodelką otworzyły się drzwi do kariery, a ponadto wygrała nagrodę pieniężną w kwocie 100 tysięcy złotych.

Katarzyna Drzyżdżyk - kariera. Wyprawa Robinsona, a później sesja w magazynie Playboy

Po wygranej w programie TVN Katarzyna Drzyżdżyk pojawiła się na wielu okładkach, ukończyła także studia i została dyplomowaną fizykoterapeutką. Zaraz po powrocie do Polski pojawiła się na okładce magazynu dla panów Playboy.

W 2011 roku wzięła udział w programie Wipeout - Wymiatacze i w tym samym roku została jedną z kandydatek do tytułu najpiękniejszych mężatek na świecie, w związku z tym wyjechała na finał konkursu piękności do Orlando, tam jednak przegrała rywalizacje o koronę z uczestniczką Big Brothera i MasterChefa, Moniką Goździalską.

Katarzyna Drzyżdżyk - córka. Z kim związana jest celebrytka?

Katarzyna Drzyżdżyk na początku swojej kariery medialnej związała się z pływakiem Pawłem Korzeniowskim, był on mistrzem świata w stylu motylkowym. Para pojawiała się wspólnie na imprezach i chętnie udzielała wywiadów do kolorowych magazynów. Ich związek nie przetrwał jednak długo i rozstali się latem 2006 roku.

Modelka odnalazła szczęście u boku Marka Zajączkowskiego, za którego wyszła za mąż w czerwcu 2007 roku, rok później została mamą. Kiedy jej córka Emilka przyszła na świat, życie Drzyżdżyk zmieniło się diametralnie.

- Dalej jestem rozpoznawalna. Nie mnie to oceniać, czy sława minęła. Nigdy popularność nie była dla mnie najważniejsza. Cenię sobie prywatność. Teraz kiedy mam dziecko, jest to dla mnie szczególnie ważne. Kiedyś potrafiłam się spakować w pięć minut i z dnia na dzień gdzieś pojechać. Teraz mam rodzinę, Emilkę i kochającego męża. Jestem szczęśliwa - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.

Obrazy Pikio

ZOBACZ TAKŻE:

  1. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  2. Jason Momoa z Gry o Tron. Czy jeszcze pojawi się na ekranie?
  3. Natalia Szroeder w Od przedszkola do Opola. Zobaczcie to na YouTube
  4. Jak usunąć wiadomość lub zdjęcie z Messengera? To dziecinnie proste
  5. Ile lat ma Dawid Myśliwiec z Naukowego Bełkotu? Czy ma dziewczynę?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News