Aktorka poddała się operacji nosa
Gao Liu/Weibo
Irmina Jach - 5 Lutego 2021

Młoda aktorka zrobiła niewielką operację plastyczną. Po kilku miesiącach odpadł jej kawałek nosa

Aktorka zdecydowała się na niewielką korektę kształtu nosa. Mało inwazyjny zabieg, któremu się poddała, zakończył się tragicznie. Doszło do poważnej martwicy.

Aktorka i piosenkarka pochodząca z Chin, Gao Liu, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia niepożądanych efektów operacji plastycznej nosa. Gwiazda jest niezwykle popularną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej fani nie kryli zaskoczenia przerażającym efektem.

Aktorka poddała się operacji nosa

W ostatnich miesiącach celebrytka nie pokazywała się publicznie. Kilka dni temu poinformowała fanów o powodach swojej nieobecności. 24-latka wyjaśniła, że w październiku znajomy przedstawił ją chirurgowi plastycznemu z miasta Guangzhou.

Aktorka zdecydowała się na skorzystanie z jego usług i usunięcie niewielkiej wady estetycznej nosa. Była przekonana, że perfekcyjny wygląd pomoże jej w rozwijaniu kariery w show-biznesie. W zabiegu pokładała ogromne nadzieje.

Operacja plastyczna trwała cztery godziny. Nie spodziewała się, że bolesna modyfikacja to dopiero początek czekającego ją koszmaru. Niekompetentny chirurg zrobił jej ogromną krzywdę, której skutki odczuwała przez wiele miesięcy.

6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w Rumunii6-tygodniowe dziecko zmarło podczas chrztu. Wiele pytań po obrządku w RumuniiCzytaj dalej

- Nie spodziewałam się, że te cztery godziny będą początkiem koszmaru - przyznała chińska aktorka.

Po operacji kobieta czuła irytujące mrowienie w okolicach czubka nosa. Następnie w ranę zaczęły wdawać się liczne infekcje. Chirurg uspokajał ją, że takie skutki uboczne są normalne i nie powinna odczuwać zaniepokojenia.

Sytuacja miała unormować się pod koniec grudnia. Niestety, tak się nie stało. Skóra na czubku nosa ostatecznie obumarła. W efekcie młoda aktorka straciła kawałek organu. Postępująca martwica doprowadziła do hospitalizacji.

Gao Liu, która dochodziła do zdrowia przez dwa miesiące, straciła kontrakty warte około 230 tysięcy złotych, jej kariera stanęła w miejscu. Niewykluczone, że nie pojawi się na ekranie jeszcze przez rok. Po publikacji zdjęć fani aktorki domagali się pociągnięcia do odpowiedzialności osób, które przeprowadziły operację.

Operacje plastyczne są w Chinach wyjątkowo popularne. Młode obywatelki tego kraju dokładają wszelkich starań, by ich twarze nabrały bardziej europejskich rysów. Gazeta „South China Morning Post” informowała, że prawie dwie trzecie z 20 mln osób, które przeszły zabieg w 2018 roku miało mniej niż 30 lat.

Aktorka poddała się operacji nosa

Źródło zdjęcia: Gao Liu/Weibo

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News