Karol Strasburger. Zdjęcia prezentera
youtube.com/tvnpl
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2019

Karol Strasburger: wiek, wzrost, z żoną, dziewczyna, operacje plastyczne

Karol Strasburger - wiek, wzrost, operacje plastyczne, a także życie prywatne i żony gospodarza Familiady to wciąż gorący temat. Fani programu chcą dowiedzieć się szczegółów z życia ich ulubionego prezentera telewizyjnego, który od lat uczy i bawi rodziny zasiadające w weekend przed telewizorami. Jakie tajemnice skrywa przed światem? Ta kultowa postać wiedzie ciekawe życie.

Karol Strasburger - wiek, wzrost, życie prywatne, czyli jego byłe związki i aktualna partnerka to główne obszary zainteresowań fanów aktora i prezentera.

Karol Strasburger: wiek

Ta kultowa postać urodziła się 2 lipca 1947 roku w Warszawie, a to oznacza, że już niebawem prezenter będzie obchodził swoje 72 urodziny. To będzie musiała być hucznie świętowana uroczystość.

Widząc taką liczbę w metryce, moglibyśmy stwierdzić, że to już sędziwy wiek, jednak patrząc na dokonania Karola Strasburgera, śmiało możemy stwierdzić, że to nie wiek, a pogoda ducha definiują człowieka i jego młodość lub starość, gospodarz Familiady zdecydowanie przeżywa swoją drugą młodość.

- Wiek nie ma znaczenia. Zresztą to kwestia umowna. Kiedyś zrobiłem sobie nawet badania, z których wynika, że biologicznie jestem młodszy o 10 lat. Od dzieciństwa uprawiam sport, dobrze się odżywiam, dbam o siebie. Mentalnie też daleko mi od starego człowieka - wyznał w jednym z wywiadów.

Karol Strasburger: wzrost

Ogromna ciekawość budzi wzrost Karola Strasburgera, jednak w sieci na próżno jest szukać jakichś informacji na ten temat, choć internauci często pytają o ten istotny szczegół na różnych forach dyskusyjnych, żaden jeszcze nie dostał konkretnej odpowiedzi.

Jednak bacznie obserwując jego karierę i wystąpienia w popularnym programie rodzinnym, możemy wywnioskować, że jest on przeciętnego, jak na mężczyznę, wzrostu. Na oko może on mierzyć około 180 cm.

Karol Strasburger z żoną

Kolejną kwestią, która jest poruszana przez jego fanów i obserwatorów to życie prywatna, a w szczególności byłe związki. Strasburger miał bowiem w przeszłości dwie żony, to fakt, o którym zwykle nie mówi.

Pierwszą żoną prezentera była aktorka Barbara Burska, którą mogliśmy podziwiać w wielu produkcjach, między innymi Stawka większa niż życie, Czterdziestolatek, Miś czy 07 zgłoś się. Ich związek zakończył się rozwodem. Następnie Strasburger ożenił się z Ireną z domu Morcińczyk, jednak i to małżeństwo nie miało szczęśliwego końca. Żona aktora zmarła w 2013 roku, po kilku miesiącach pobytu w szpitalu, była chora na raka szpiku kostnego.

- Irenę poznałem jakieś 30 lat temu na wyścigach samochodowych, gdzie przyszliśmy jako kibice. Były podchody. W związku z tym, że byliśmy już w związkach, to nie było to łatwe. Ukradkowe spotkania, telefony. No i powstał związek, który był zbudowany na dorosłości uczucia, wspólnych zainteresowaniach, potrzebach - mówił Karol Strasburger.

Karol Strasburger: operacje plastyczne Ireny Strasburger

Irena Strasburger była żoną prowadzącego przez ponad trzydzieści lat, ludzi zapamiętali ją jako jego wielką miłość. Lubiła wyróżniać się z tłumu, zawsze skupiała na sobie uwagę.

Lubiła wyrazisty makijaż i krzykliwe stroje, za które często była krytykowana na łamach różnych czasopism, które zarzucały jej również liczne operacje plastyczne, do których nigdy się publicznie nie przyznała. Nigdy natomiast nie była przeciwniczką medycyny estetycznej. Może świetny wygląd Karola Strasburgera to wynik diety i regularnej aktywności fizycznej i dobrych genów.

Karol Strasburger: dziewczyna

Kontrowersje wzbudził jego najnowszy związek, a to ze względu na różnice wieku jaka dzieli prezentera i jego dziewczynę, jest ona bowiem o 38 lat młodsza od partnera. Z kim związał się Karol Strasburger? Małgorzata Weremczuk ma 34 lata i jeszcze jakiś czas temu pełniła funkcję managera prezentera TVP.

Z komentarzy zakochanych wynika, że ich uczucie nie narodziło się od razu, na początku była tylko przyjaźń, kobieta wspierała gwiazdora po śmierci jego żony i czuwała nad jego karierą i wszystkimi sprawami zawodowymi. Trudne chwile, które przeżywali oboje, zbliżyły ich do siebie, a następnie połączyły.

- Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jesteśmy z Małgosią szczęśliwi. Każde z nas przeszło długą drogę, na której los stawiał nam życiowe zakręty i to nas połączyło. Dziś wiem, że z Małgosią mogę stworzyć nowy, prawdziwy, budowany od fundamentów, ciepły dom - wyznaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile lat skończy Zbigniew Zamachowski? Aktor świetnie się trzyma
  2. Wykop.pl - kto jest właścicielem jednego z największych portali społecznościowych w Polsce?
  3. Czy Filip Bobek ma żonę? Aktor chroni swoją prywatność i nie chwali się związkami
  4. Dlaczego ktoś im to zrobił? Niektóre imiona dzieci gwiazd są naprawdę dziwne
  5. Ile lat kończy Stanisław Tym? Artysta nie schodzi ze sceny już od lat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News