Aneta Zając
wikipedia.org/Ja Fryta
Adrian Sobolewski - 12 Czerwca 2019

Ile lat ma Aneta Zając? Możecie się mocno zdziwić

Ile lat ma Aneta Zając? Kilka lat temu cała Polska żyła jej nagłym rozstaniem z długoletnim partnerem, Mikołajem Krawczykiem. Co aktualnie robi gwiazda i z czego jest znana? Przedstawiamy najważniejsze fakty o celebrytce.

Ile lat ma Aneta Zając, kim jest i skąd możemy znać tę aktorkę. Od wielu lat wzrusza i rozśmiesza widzów dzięki swojej bardzo znanej roli w jednym z najpopularniejszych serialów w kraju. Co wiemy o aktorce? Kilka lat temu przeszła przez bardzo głośne rozstanie!

Ile lat ma Aneta Zając? Aneta Zając - wiek aktorki może zmylić

Aneta Zając już od kilkunastu lat regularnie pojawia si na ekranach telewizorów w jednej z najbardziej lubianych telenowel na antenie polskiej telewizji - Pierwszej miłości. Jak wygląda życie osobiste aktorki? Jakiś czas temu legło ono w gruzach, których odbudowanie musiało wymagać od niej wielkiego samozaparcia i wiary w siebie, a także pomocy najbliższych., Po siedmiu latach związku zostawił ją partner, Mikołaj Krawczyk. Samo w sobie byłoby to przykre doświadczenie, ale aktorka miała z nim dwójkę dzieci - synów-bliźniaków. Od 2012 roku musi sama wychowywać chłopców, co wiąże się w ogromnym wysiłkiem i nakładem pracy, ale także wielką satysfakcją:

- Nie mam powodów do narzekania. Cieszę się z tego, co mam. W dzisiejszych czasach kobiety potrafią być szczęśliwe w pojedynkę. Świat się przewartościował i nasza zaradność, wszechstronności, otwartość dodają skrzydeł na co dzień i pozwalają na spełnienie - wyznaje w rozmowie z Party.

Gwiazda przyznaje, że bycie samotną matką jest naprawdę trudne. Na szczęście poświęca ona bardzo dużo uwagi dzieciom, ma także wielkie wsparcie ze strony swojej rodziny, ale nie tylko. Zapytana jak daje sobie radę w takiej sytuacji, odpowiedziała:

- Jestem bardzo dobrze zorganizowaną osobą. Oczywiście nie dawałabym sobie tak dobrze rady, gdyby nie pomoc dziadków. Jednych i drugich - brzmiała jej odpowiedź na łamach tej samej gazety.

Aneta Zając jest przekonana, że jej doświadczenia życiowe pomogą jej wychować swoich synów na mądrych i wrażliwych ludzi. Ma ona wiele sposobów na to, aby pomóc im dojść do takiego poziomu dojrzałości, a jednym z nich jest zapewnienie, że sława i pieniądze mamy nie uderzą im do głowy:

- Uczę ich tego, że nieważne jest to, jakim jeździsz samochodem, tylko to, jakim jesteś człowiekiem. Ale zależy mi na tym, żeby znali wartość pieniędzy i potrafili je szanować. Dlatego każdego z nich namawiam do oszczędzania. Moi synkowie mają już swoją świnkę skarbonkę. Nauczyli się, jakie korzyści płyną z oszczędzania, wiedzą, że cierpliwość popłaca - powiedziała w rozmowie z gazetą Party.

Niewątpliwie samotne wychowywanie dzieci musi być bardzo ciężkie i stresujące, jednak po aktorce w ogóle tego nie widać. Wiele osób często mówi, że bardzo zmieniła się w czasie swojego piętnastoletniego pobytu na planie serialu Pierwsza miłość. Jednak zmiana ta polega na tym, że zdecydowanie odmłodniała! Trudno uwierzyć, że aktorka wyglądająca jakby dopiero co wyszła z balu maturalnego urodziła się 19 kwietnia 1982 roku!

Gdzie jeszcze, poza Pierwszą miłością, mogliśmy oglądać Anetę Zając? Jej filmografia nie jest zbyt bujna, gdyż postanowiła poświęcić się raczej jednej roli a poza nią mieć czas dla siebie i dla swoich bliskich - szczególnie dlatego, że od rozstania z partnerem potrzebuje go dla synów przynajmniej dwa razy więcej. Oto filmografia Anety Zając:

 • 2000–2001: Na dobre i na złe jako Jolanta Wolniak
 • 2002–2004: Plebania jako Aneta Kurowska
 • 2003: Daleko od noszy jako córka Półpielca
 • 2003–2005: Sprawa na dziś jako recepcjonistka w szpitalu
 • 2004: Lokatorzy jako Danuta Stachyra
 • od 2004: Pierwsza miłość jako Marysia Radosz / Dominika Porcz
 • 2005: Pensjonat pod Różą jako Magdalena Barcz
 • 2007: Świat według Kiepskich jako uczestniczka programu telewizyjnego
 • 2009: Doktor Dziwago jako Ela
 • 2012: Galeria jako Mariola
 • 2012: Hotel 52 jako Malwina Jagielska
 • 2013: Śliwowica jako Marysia Radosz

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

 1. Magdalena Cielecka - były partner Dawid Wajntraub
 2. Mateusz Banasiuk - wiek, dziewczyna, Magdalena Boczarska
 3. Klaudia Kulawik - Mam Talent, dorosła. Jak wygląda dziś?
 4. Katarzyna Bosacka - dzieci, Jan i Maria Bosaccy
 5. Top 10 najpopularniejszych wpisów na wykop.pl w kwietniu 2019

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News