Karol Strasburger Instagram
instagram.com/karolstrasburger.official/
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2019

Jak wyglądał młody Karol Strasburger? Memy i suchary z Familiady przeszły do historii

Karol Strasburger - memy i suchary z teleturnieju Familiada są znane większości internautów, jednak program rozrywkowy to nie jedyne dokonania gwiazdora. Jakie filmy i seriale ma na swoim koncie? Jeśli chcemy przypomnieć sobie, jak wyglądać za młodu, musimy cofnąć się do kultowych filmów minionej epoki.

Karol Strasburger to aktor zarówno teatralny, jak i filmowy i serialowy, jednak większość z nasz kojarzy go głównie z Familiady, którą niezmiennie prowadzi od prawie trzydziestu lat.

Karol Strasburger: Wikipedia

Internetowa encyklopedia podaje najważniejsze informacje dotyczące aktora, może z niej wyczytać, kiedy urodził się prezenter, jak przebiegała jego kariera, znajduje się tam również zdawkowy opis jego życia prywatnego. Zdecydowanie największą część zajmuje filmografia, nie bez przyczyny, Strasburger jako aktor debiutował w latach 70., więc od tego czasu mógł uzbierać wiele produkcji na swoim koncie.

Co ciekawe w Wikipedii możemy też znaleźć wykaz nagród dla Karola Strasburgera, mało osób zdaje sobie sprawę, że był on wielokrotnie nominowany do Telekamer w kategoriach Teleturniej i gry, nigdy niestety nie zajął pierwszego miejsca, najbliżej był w 2003 roku, kiedy zabrakło mu naprawdę niewiele i skończył w drugim miejscem. W tym roku uplasował się na 4. miejscu w kategorii osobowości telewizyjnej, może w 2020 uda mu się zgarnąć statuetkę.

Karol Strasburger: memy

Jego poczucie humoru i sposób prowadzenia popularnego teleturnieju TVP2 jest uwieczniane przez internautów w charakterystyczny dla nich sposób. Memy z Karolem Strasburgerem w roli głównej opanowują Internet, czasami można tam trafić na prawdziwe perełki.

Oto kilka z ciekawszych prześmiewczych memów na temat Familiady i samego Karola Strasburgera:

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

Każdy, choć w minimalny sposób chce dorównać jego szalonym dowcipom, stąd tak duże grono naśladowców, którzy pragnął wcielić się w gwiazdora, chociażby na grafice.

- Jedno jest pewne: uśmiechają się. Z jakiego powodu? Trudno powiedzieć. Ważne, że oglądają. Ja mam swoją teorię, że jednak śmieją się z żartów. Internauci pozytywnie są nastawieni do moich opowieści. Część z nich ma nawet tak, że ogląda Familiadę tylko po to, by usłyszeć, jaki żart opowiem na początku. Moje żarty ich przyciągają - mówił w jednym z wywiadów.

Karol Strasburger: suchary

Po memach powyżej chyba nie macie już wątpliwości, dlaczego Karol Strasburger jest mianowanym przez internautów królem sucharów i podejrzewamy, że bardzo trudno będzie go zdetronizować. Nikomu jak do tej pory nie udało się tego zrobić.

Podobno pierwszy dowcip z jego ust padł już w 1995 roku, kiedy to został wyemitowany odcinek specjalny teleturnieju, w którym mierzyły się drużyny rajdowców i policjantów. Od tej pory każdy odcinek musi być zwieńczony sucharem, to tradycja, o którą wręcz domagają się widzowie TVP2. Niektórzy uważają, że żarty są tak kiepskie, że aż śmieszne.

Sami oceńcie, czy zgadzacie się z tą opinią.

- Jest taka jedna bardzo śmieszna historia, żart małżeński. Rozmawia dwóch gości, jeden jest na wakacjach i ten drugi pyta go: jak tam leci wypoczynek? A on na to: niestety, leje trzeci dzień z rzędu, w tenisa grać nie można, a żona tylko stoi i patrzy, cały dzień nic nie robi. Jak tak dalej pójdzie to będę musiał ją do domu wpuścić - o to przykład, żartu, który wypowiedział prezenter.

Jednak bez jego wizerunku to zwykły suchar bez wyrazu, lepiej obejrzeć wideo:

Karol Strasburger: młody

Jeśli natomiast chcemy przypomnieć sobie, jak Karol Strasburger wyglądał w młodości, warto obejrzeć jeden z filmów, w których występował. W 1975 roku zagrał w Noce i dni, tam wcielił się w Józefa Toliboskiego, który adoruje główna bohaterkę Barbarę, jednak później okazuje się, że ożenił się już z bogatą panna Narecką. Aktor miał wtedy niecałe 30 lat.

Obrazy Pikio

Trochę starszego możemy go podziwiać w jednym z odcinków serialu 07 zgłoś się, tam prezentował również swoje umiejętności akrobatyczne, ponieważ wcielił się z cyrkowca Adama Kunce, przypomnijmy tylko, że Strasburger przez lata trenował gimnastykę sportową, zdobył nawet mistrzostwo Polski w tej dziedzinie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikola Tesla - wynalazki, cytaty, ciekawostki. Data jego święta
  2. Ile dzieci ma Lech Wałęsa? Trudno uwierzyć w tak liczną rodzinę
  3. Frida Kahlo - biografia, prywatnie. Rocznica urodzin
  4. Kim jest Katarzyna Zielińska? Najciekawsze fakty z życia aktorki
  5. Top 10 najciekawszych AMA na wykop.pl w 2018 roku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News