Agnieszka Włodarczyk. Instagram
instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/
Wiadomości Pikio - 13 Czerwca 2019

Agnieszka Włodarczyk: wiek, dzieci, Facebook. Ile lat ma aktorka znana z 13 posterunku?

Agnieszka Włodarczyk - wiek, dzieci, Facebook i Instagram - fani aktorki znanej z produkcji takich jak "Sara" i "13 posterunek" chcą wiedzieć wszystko o swojej ulubienicy. Ile ma lat, a ile wzrostu, jednak najbardziej zależy im na szczegółach dotyczących jej życia prywatnego, którego przynajmniej częścią dzieli się w swoich social mediach. Na Facebooku i Instagramie można spotkać ją najczęściej.

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała na deskach teatru Studio Buffo w wieku zaledwie kilkunastu lat, od tamtej pory regularnie pojawia się na scenie, jednak nie tylko w roli aktorki, ale również piosenkarki. Co o niej wiemy? Jak układa się jej życie zawodowe i prywatne?

Agnieszka Włodarczyk: wiek. Ile ma lat?

Aktorka pochodzi ze Sławna, malowniczego miasteczka położonego na Pomorzu Koszalińskim. Urodziła się 13 grudnia 1980 roku, więc pod koniec tego roku będzie miała już 39 lat. Mimo iż aktorka dobija do czterdziestki, spokojnie wygląda na dziesięć lat mniej. Jak już wspominaliśmy wcześniej, zadebiutowała w bardzo młodym wieku, kiedy wcielała się w tytułową bohaterkę filmu Macieja Ślesickiego "Sara", miała wtedy zaledwie 16 lat. W słynnej produkcji wykazała się dużą odwagą, nagrywając miłosne sceny z Bogusławem Lindą. Włodarczyk przez lata prężnie rozwijała swoją karierę, a dzięki temu my jako widzowie mogliśmy obserwować, jak zmieniała się w tym czasie.

Agnieszka Włodarczyk: dzieci

Życie miłosne Agnieszki Włodarczyk to zawiły i skomplikowany temat, jej pierwszym medialnym partnerem był Rafał Kosiński, które zawodowo pracował jako prezenter telewizyjny. Następnie przez około dekadę spotykała się z biznesmenem Jakubem Sićkiem, para nie kryła się ze swoim uczuciem, wręcz przeciwnie, w latach swojej świetności pojawili się razem na okładce Vivy, w której ukazał się artykuł o ich wielkiej miłości.

- Kiedy się poznaliśmy, akurat byłam bez pracy. Kuba utrzymywał mnie przez półtora roku. Miałam straszne długi, on mnie z nich wyciągał - aktorka dementowała plotki na temat tego, że Sićko był jej utrzymankiem.

Relacja Włodarczyk i biznesmena rozpadła się, kiedy na drodze aktorki pojawił się Mikołaj Krawczyk, media hucznie donosiły, że aktorka dopuściła się zdrady, za co na parę spłynęła fala krytyki zarówno ze strony dziennikarzy, jak i samych fanów. Chociaż nic na to nie wskazywało, aktorzy rozstali się na przełomie 2015 i 2016 roku.

Zawiłości jej romansów sprawiły, że aktorka nigdy nie doczekała się potomstwa, możliwe, że nadal czeka na wymarzonego partnera. Agnieszka Włodarczyk jeszcze w zeszłym roku spotykała się z osiem lat młodszym piosenkarzem Maciejem Grendą.

- Życie roztapia się nam każdego dnia. Zawsze w takich chwilach zastanawiam się, ile czasu mi zostało... Czy zdążę zrealizować swój plan, wychować dziecko, pomieszkać w Indiach i nauczyć się medytować... - napisała w mediach społecznościowych po śmierci Małgorzaty Braunek.

Agnieszka Włodarczyk: Facebook

Facebook i Instagram dają gwiazdom możliwość komunikowania się ze swoimi obserwatorami, a z takiej okazji chętnie korzysta sama Agnieszka Włodarczyk. Media społecznościowe są dla niej idealnym narzędziem, aby wprowadzić nieco fanów do swojego życia. Na Facebooku aktorka informuje internautów o planach zawodowych i wydarzeniach, w których będzie brała udział, więc wierni fani również mogą się na nie wybrać, by spotkać swoją idolkę.

Jednak dużo chętniej gwiazda korzysta z Instagrama, to właśnie tam dzieli się szczegółami za swojego życia prywatnego, fotografie ze znanymi przyjaciółmi czy zdjęcia z podróży regularnie pojawiają się na jej profilu. To również idealne narzędzie do promocji różnych produktów, całe kampanie reklamowe i współprace ze znanymi markami, Agnieszka Włodarczyk przecież jest inspiracją dla prawie 130 tysięcy internautów, którzy są jej obserwatorami na Instagramie, na Facebooku ta liczba jest dużo niższa, bo zaledwie 45 tysięcy.

Agnieszka Włodarczyk: Wikipedia 2019

Wikipedia skrupulatnie publikuje dokonania Agnieszki Włodarczyk. Portal skupia się przede wszystkim na karierze aktorskiej i muzycznej gwiazdy, jednak nie omija również jej zasług w działalności charytatywnej, aktorka od lat aktywnie działa na rzecz ekologii i ochronie zwierząt.

Internetowa encyklopedia prowadzi zapis filmografii Agnieszki Włodarczyk, oto lista filmów fabularnych, w których wcieliła się w poszczególne postaci, na swoim koncie ma również wystąpienia w wielu polskich serialach:

 • "Sara" jako Sara,
 • "Pierwszy milion" jako blond piękność,
 • "Poranek kojota" jako pielęgniarka,
 • "E=mc²" jako Stella, dziewczyna „Ramzesa”,
 • "Rób swoje, ryzyko jest twoje" jako Telimena Hofman, bohaterka serialu,
 • "Nigdy w życiu!" jako Jola Zabłocka, druga żona Tomasza Kozłowskiego,
 • "Job, czyli ostatnia szara komórka" jako Karolina,
 • "Kac Wawa" jako Beata,
 • "Diablo. Wyścig o wszystko" jako Paloma (produkcja pojawiła się w kinach na początku tego roku).

ZOBACZ TAKŻE:

 1. Klaudia Halejcio: Insta aktorki to prawdziwa bomba
 2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
 3. Fenomenalna Grażyna Wolszczak. Życie jej nie oszczędzało, a mimo to zachwyca wyglądem
 4. Daniel Radcliffe będzie obchodził urodziny. Ile aktor ma lat?
 5. Nowy partner Magdaleny Cieleckiej jest od niej młodszy. Od kiedy ze sobą są?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News