Kamilla Baar - Instagram
instagram.com/@_kamilla_baar_
Adrian Sobolewski - 16 Maja 2019

Kim jest mąż Kamilli Baar? Gwiazda Na dobre i na złe mówi o swoim partnerze

Kamilla Baar jest dobrze znaną polską aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Jakiś czas temu media obiegła informacja o jej ślubie z o wiele starszym mężczyzną. Kim jest partner aktorki i dlaczego postanowiła właśnie z nim sformalizować związek?

Kamilla Baar, a właściwie Kamilla Krystyna Baar-Kochańska, jest dobrze znaną polską aktorką, którą widzowie pamiętają dzięki roli doktor Hany Goldberg z Na dobrze i na złe. Kim jest jej nowy partner? Wiele osób nie wyobrażało sobie, że piękna aktorka po raz kolejny wyjdzie za mąż. Między nią a partnerem jest kolosalna różnica wieku!

Kamilla Baar - mąż Piotr Kochański

Już w 2014 roku zaczęliśmy słyszeć informacje na temat nowego związku Kamilli Baar. Jej poprzednie małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozpadło się w 2009 roku - wtedy to zerwała z Wojciechem Solarzem. W międzyczasie byłą też związana z Wojciechem Błachem, z którym ma synka Brunona. Jednak nikt nie spodziewał się, że już w rok po pojawieniu się plotek o związku aktorki z Piotrem Kochańskim para będzie brała ślub.

Sama ceremonia także nie była byle czym - odbyła się w Lizbonie, w polskiej ambasadzie, i wyglądała bardzo romantycznie. Nie było na niej obecnych wiele osób - para chciała zawrzeć związek w towarzystwie najbliższych, a nie tworzyć z niego medialnego wydarzenia.

Kamilla Baar-Kochańska z mężem. Kim jest jej partner?

Piotr Kochański jest właścicielem jednej z wpływowych kancelarii adwokackich w Warszawie. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz George Washington University. Znany jest jako ekspert w dziedzinie sporów gospodarczych i arbitrażu inwestycyjnego oraz w dziedzinie transferu technologii i ochrony własności przemysłowej, a także w zakresie nauk przyrodniczych.

Jest on współzałożycielem kilku znanych polskich kancelarii prawniczych. Zajmował się również sprowadzaniem do Polski znanych amerykańskich firm prawniczych, którym pomagał zaaklimatyzować się ze specyfiką polskiego rynku i zakładać pierwsze siedziby. Od 1999 roku jest właścicielem jednej z największych polskich korporacji prawniczych - Kochański & Partners Spółka Komandytowa. Dzisiaj ta firma zatrudnia prawie 100 pracowników i ponad 60. osobowy personel wspierający, funkcjonuje w biurach w Warszawie i w Krakowie.

Poza swoją działalnością prawniczą mąż Kamilli Baar jest zaangażowany w działalność charytatywną - często przekazuje pieniądze na potrzebujące dzieci. Wygląda też na to, że z aktorką tworzą bardzo zgrany i dobry związek:

- To dojrzały mężczyzna. Wie, czego chce od życia. Dla Kamilli to partner idealny, wręcz wymarzony (...) I wcale nie przeszkadza jej, że ma córkę prawie w jej wieku. Czuje się przy nim bardzo bezpiecznie - powiedziała w rozmowie z Rewią osoba z bliskiego otoczenia pary.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile kosztują najdroższe buty świata? Ta cena jest oszałamiająca
  2. Które miejsce Szpak zajął na Eurowizji? Bardzo dobry wynik
  3. Kim jest Karolina Chapko? Wszystkie informacje o gwieździe M jak Miłość
  4. Andrzej Młynarczyk: żona, wiek, wzrost. Kim jest popularny aktor?
  5. Urszula Dębska: z mężem, w ciąży. Co zdradza Instagram gwiazdy?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News