Jarosław Jakimowicz w TVP
youtube.com TVP Info „W kontrze”
Monika Majko - 3 Lutego 2021

Wydało się, ile Jarosław Jakimowicz ma zarabiać w TVP

W zeszłym roku Jarosław Jakimowicz został zatrudniony w stacji TVP Info, gdzie jest jednym z prowadzących program społeczno-polityczny „W kontrze”. Dziennikarze portalu pudelek.pl ujawnili kwotę zarobków gwiazdora.

Jarosław Jakimowicz największą popularność zdobył dzięki roli w filmie „Młode Wilki”. Aktor znany jest również ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, dotyczących m.in. społeczności LGBT. W 2019 roku gwiazdor wydał swoją autobiografię, a w 2020 roku rozpoczął stałą współpracę z TVP Info.

Ujawniono ile zarabia Jarosław Jakimowicz

W programie „W kontrze” Jarosław Jakimowicz wraz z Magdaleną Ogórek komentują bieżące wydarzenia w kraju. Gwiazdor znany jest ze swoich wygłupów na antenie, a niedawno wielkie poruszenie wywołało jego oświadczenie, które aktor wygłosił na antenie stacji ze łzami w oczach.

Oświadczenie dotyczyło sprawy oskarżenia o domniemany gwałt, który opisał w swoich mediach społecznościowych dziennikarz Piotr Krysiak. Jarosław Jakimowicz zapewniał, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego.

- Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, ale przez człowieka i jego post w internecie - mówił Jakimowicz.

Rząd szykuje ogromne zmiany dla zatrudnionych. Chodzi o zwolnienia lekarskieRząd szykuje ogromne zmiany dla zatrudnionych. Chodzi o zwolnienia lekarskieCzytaj dalej

- Według nich tym winnym jestem ja, media niszczą jakąś część mojego życia - mówił. (...) Zniszczyliście jakąś część mojego życia, część z życia moich dzieci, moich przyjaciół - dodał gwiazdor ze łzami w oczach.

Jarosław Jakimowicz ma jednak na swoim koncie konflikty z prawem. Za drobne kradzieże gwiazdor został skazany na prace społeczne. Aktor ma w kartotece również nieprawomocny wyrok na cztery miesiące więzienia za obrabowanie poczty. Po burzliwej młodości przyszedł jednak czas ustatkowania się.

Gwiazdor od lat nie kryje swojej ogromnej sympatii do obecnie rządzącej partii.Niektórzy wskazywali nawet, że jego publicznie wyrażane poglądy miały mu zapewnić ciepłą posadę w kręgach władzy i osiągnął swój cel, stając się prowadzącym program w Telewizji Polskiej.

Okazuje się jednak, że przyjęcie pracy w TVP Info to nie tylko wymarzona kariera zawodowa Jarosława Jakimowicza, ale również bardzo dobre posuniecie ekonomiczne. Portal pudelek.pl ujawnił, ile stacja płaci gwiazdorowi za udział w swoim programie. Suma jest imponująca.

- Za jeden dyżur Jakimowicz dostaje 1500 złotych, a w tygodniu ma ich co najmniej trzy, zależy od tygodnia. Zarabia więc co najmniej 18 tysięcy złotych miesięcznie - za trzy godziny pracy w tygodniu - przekazał w rozmowie z „Pudelkiem” jeden z pracowników TVP Info.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News