Anna Ilczuk
instagram.com/anna_ilczuk.official/
Wiadomości Pikio - 21 Lutego 2019

Anna Ilczuk z mężem? Jak wygląda rodzina aktorki?

Anna Ilczuk z mężem, jej rodzina, Facebook, wzrost i wiek, to informacje, które najczęściej wyszukują widzowie takich seriali, jak Pierwsza Miłość, czy Świat według Kiepskich. To nie jedyne produkcje, w których wzięła udział aktorka, która ma na swoim koncie naprawdę dużo ról.

Anna Ilczuk to polska aktorka, która zasłynęła głównie dzięki roli w Pierwszej Miłości jako Emilia Miedzianowska. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Wyższej Teatralnej we Wrocławiu na wydziale aktorskim. Występowała jako statystka w reportażach magazynu śledczego Michała Fajbusiewicza. W 2003 roku zadebiutowała w spektaklu "Bez czułości", jednak nie jako aktorka, a reżyser. Oprócz gry na deskach teatru aktorka jest znana z kilku seriali, na przykład Świata według Kiepskich. Od 2017 roku występuje również w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

Jakiś czas temu krążyły plotki, że ma się ona wcielić w postać Violetty Villas, legendarnej diwy polskiej sceny muzycznej. Prace nad filmem o życiu gwiazdy podobno zaczęły się już w 2016 roku, produkcja dotąd jednak nie trafiła na ekrany.

Anna Ilczuk: rodzina. Anna Ilczuk z mężem

Aktorka największą sławę zdobyła w Pierwszej Miłości, rolą skromnej Emilki Śmiałek, widzowie kojarzą ją również z roli despotycznej żony Waldka Kiepskiego - Jolasi. Jednak jej życie prywatne to wciąż zagadka, nie dzieli się nim podczas nielicznych wywiadów, ani nie umieszcza żadnych informacji o swoim życiu prywatnym.

Podobno związała się z kimś z branży aktorskiej, partner nie jest tak znany, jak Anna Ilczuk. Nie afiszują się swoim związkiem, nie chodzą razem na ścianki, nie udzielają obszernych wywiadów na temat swojej miłości - może właśnie dlatego ich związek przetrwał tak długo i ma się doskonale.

Aktorka w lecie 2014 roku urodziła dziecko, córka ma na imię Zofia i jest skrzętnie ukrywana przez rodziców przed błyskiem obiektywów i publicznym życiem jej rodziców.

Anna Ilczuk: Facebook

Aktorka nie jest chyba fanką mediów społecznościowych, na swoim profilu na Instagramie nie umieszcza zbyt często zdjęć, a jeśli już wstawia jakąś fotografię, to są to zdjęcia z kolegami po fachu lub z planu serialu bądź sztuki teatralnej.

Facebook Anny Ilczuk również nie jest zasypany jej zdjęciami z życia codziennego. Jednak daje się tam poznać jako zwykła osoba, taka jak jej tysiące fanów, która szuka mieszkania do wynajęcia lub rekrutuje nianię do swojej córki.

Aktorka, bardziej niż na zdobywaniu like'ów i obserwatorów, skupia się na szlifowaniu kunsztu aktorskiego i pracy jako wykładowca na PWST we Wrocławiu. Anna Ilczuk musi łączyć w swoim życiu dwa światy: Warszawy i Wrocławia, co sprawia, że jest niezwykle zajętą osobą i trudno jej się dziwić, że nie ma czasu na wstawianie codziennie zdjęć na portale społecznościowe.

Anna Ilczuk wzrost i wiek

Co tak naprawdę wiemy o życiu aktorki? Niewiele. Urodziła się 21 sierpnia 1981 roku we Wrocławiu, a jej wzrost to 169 cm, na tym kończą się informacje dotyczące szczegółów życia Anny Ilczuk.

Więcej możemy powiedzieć o życiu zawodowym. Zagrała w Prawie Agaty, Komisarzu Aleksie, czy Ojcu Mateuszu. Była również nagradzana wielokrotnie, między innymi nagrodą Grand Prix Jury Młodzieżowego za rolę Dvori w przedstawieniu dyplomowym "Zabawy na podwórku" na XLIV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych

Anna Ilczuk - Świat według Kiepskich

Aktorka gra w serialu Świat według Kiepskich - Jolantę Kiepska, żonę Waldka Kiepskiego. Pochodzi ona ze wsi w okolicach Wrocławia, podobno Pokucia, gdzie Arnold Boczek ma wielu krewnych. Poza jej rzekomym pochodzeniem nic nie wiadomo o jej rodzinie.

W przeszłości była w związku z prezesem Kozłowskim, którego porzuciła i wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Wyjechała tam w celach zarobkowych i pracowała jako opiekunka do dzieci. To właśnie tam poznała Walka Kiepskiego, który w owym czasie pracował na myjni samochodowej. Mężczyzna od razu się w niej zakochał i chciał wziąć z nią ślub, jednak nie na tym zależało Jolasi. Bardziej od miłości, interesowały ją dolary, które Waldek zarobił w USA. Kiedy oboje wrócili do ojczyzny z dorobkiem, pobrali się. Jednak nie był to najlepszy wybór dla Kiepskiego.

Jolancia Pupcia Kiepska jest wyjątkowo przebiegłą i wyrachowaną, bezwzględną, próżną, a przede wszystkim chciwą kobietą. Wartością, która liczy się w życiu, są pieniądze, to one determinują wszystko. Jest świadoma swojej atrakcyjności i skrzętnie ją wykorzystuje, przede wszystkim do osiągania swoich celów. Zachowuje się w sposób prowokujący wobec przystojnych i bogatych mężczyzn. Bardziej zainteresowana jest wszystkimi dookoła niż swoim mężem.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Anna Ilczuk: Zofia Ilczuk, mąż, wiek, prywatnie, dzieci, aktorka
  2. Alżbeta Lenska: Instagram, Rafał Cieszyński, dzieci, wiek, mąż, wzrost, aktorka, filmy
  3. Mikołaj Krawczyk: wzrost, żona, Agnieszka Włodarczyk, Pierwsza Miłość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News