Czy Tomasz Kammel ma żonę
instagram.com/tomaszkammel/
Wiadomości Pikio - 17 Lipca 2019

Czy Tomasz Kammel ma żonę? Znów jest zakochany po uszy

Czy Tomasz Kammel ma żonę? To pytanie nurtuje wielu fanów popularnego prezentera, który zaskarbił sobie ich przychylność w programach takich jak "Randka w ciemno" czy "Pytanie na śniadanie". Jeszcze jakiś czas temu było głośno o jego rozstaniu z Katarzyną Niezgodą. Czy znalazł szczęście u boku innej partnerki?

Czy Tomasz Kammel ma żonę lub ją miał? Prezenter jest bardzo charakterystyczną postacią w polskich mediach. Większość z nas pamięta charyzmatycznego prowadzącego programu "Randka w ciemno". Jednak jego kariera opiera się również na aktorstwie. Spełnia się zarówno przed kamerą, jak i za nią, ponieważ mężczyzna jest również producentem oraz scenarzystą.

Tomasz Kammel przez wiele lat związany był z Katarzyną Niezgodą, choć media wciąż plotkowały o ich rozstaniu, para była ze sobą szczęśliwa. Dopiero po wyjściu na światło dzienne afery "Kammelgate" ich relacja się posypała. Kobieta jako wiceprezes banku Pekao S.A. notorycznie nadużywała swoich uprawnień i wydawała miliony na szkolenia firmy Sparrow, której współzałożycielem był nie kto inny, a właśnie prezenter.

Ich związek zakończył się w 2015 roku, a dokładne powody rozpadu relacji nie są znane. Jednak według relacji Katarzyny Niezgody można wywnioskować, że to Kammel zerwał z kobietą.

- Jedni cię skreślają, inni zostają i zaskakują. Życie to ciągłe zmiany, nic naprawdę nie jest wieczne. A dla mnie ważne jest, że są przy mnie ludzie, którzy mi pomogli, szczerzy, nikogo nieudający - wyznała w magazynie "Viva".

Czy Tomasz Kammel ma żonę? Jak wygląda życie miłosne prezentera? Odnalazł w końcu szczęście

Najświeższe doniesienia mówią o tym, że Tomasz Kammel spotyka się z tajemniczą kobietą. Prezenter nie potwierdził tej informacji, jednak został przyłapany na randce, a zdjęcia mówią same za siebie. Jego nowa wybranka nie jest osobą publiczną, jednak plotki głoszą, że podobnie jak Niezgoda jest dyrektorką dużej firmy i również ma na imię Katarzyna.

- Po Tomku widać, że jest zakochany. Czule opiekował się partnerką, przytulał ją, a gdy poszli na spacer, trzymali się za ręce - mogliśmy przeczytać w "Super Expressie".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Janusz Gajos - żony. Aktor był podrywaczem, miał kilka żon
  2. Ewa Błachnio - mąż, partner, rodzina, informacje
  3. Agnieszka Wielgosz: instagram, wzrost, wiek, mąż, w Playboyu
  4. Maria Góralczyk: Instagram, dzieci, aktorka. Co o niej wiemy?
  5. Magdalena Rembacz: w ciąży, wiek, z mężem, mąż, dzieci, rodzina

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News