Jacek Kurski
Screen TVP VOD „The Voice Senior”, prod. Rochstar
Artur Łokietek - 7 Lutego 2021

Jacek Kurski pojawił się w „The Voice Senior”. Reakcja Piaska jest szeroko komentowana

W finale „The Voice Senior” doszło do kuriozalnej sytuacji. Jacek Kurski zasiadł przy stole i zaczął prawić o oglądalności i zaufaniu do TVP. Internauci są jednomyślni – reakcja jurora Andrzeja Piasecznego była bezcenna.

W sobotę 6 lutego TVP emitowało finał „The Voice Senior”, czyli programu, w którym seniorzy mierzą się w wokalnych pojedynkach. Zwyciężczynią tej edycji została Basia Parzeczewska, która dosłownie oczarowała widzów i jurorów swoimi występami.

Jacek Kurski nagle pojawił się na scenie

Nie odbyło się jednak bez pewnego rodzaju kontrowersji. Nie da się ukryć, że w Telewizji Polskiej stało się już tradycją wystąpienie prezesa stacji, Jacka Kurskiego. Często bowiem pojawia się on w finałowych odcinkach wielu programów, aby przynieść do rozrywkowego show statystyki oglądalności.

Tym razem prezes zasiadł do stołu wraz z pozostałymi jurorami i przejął program na krótką chwilę, aby wygłosić orędzie dotyczące oglądalności TVP, a także zaufania do stacji.

Całość była o tyle ciekawa, że przy stole siedział również jeden z jurorów programu, Andrzej Piaseczny. Od pewnego czasu powszechnie wiemy o tym, że nie pała on miłością do partii, dzięki której Kurski dumnie urzęduje na fotelu prezesa już po raz drugi.

Zwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachZwyciężczyni „The Voice Senior 2” straciła męża. O śmierci dowiedziała się po przesłuchaniachCzytaj dalej

Kurski chwycił za mikrofon, reakcja Piaska bezcenna

Dało się bardzo łatwo wyczuć, że atmosfera w programie dość dynamicznie siadła, gdy ze swoich pięciu minut korzystał Jacek Kurski. Nie tylko polski piosenkarz wydawał się niepocieszony tą wizytą – również i część innych jurorów, a nawet zwyciężczyni, Barbara Parzeczewska, wydawali się lekko poirytowani.

Prezes Kurski postanowił odnieść swoje hydrologiczne zamiłowania do statystyk oglądalności TVP. - Jesteśmy takim górotworem oglądalności, a pozostałe stacje to takie podziemne rzeczki– dumnie stwierdził prezes stacji. To jednak nie wszystko.

- To jest uczciwy program, tutaj nikt z uczestników nie oszukuje, nikt z produkcji, nikt nie ma swoich faworytów. Myślę, że ta olbrzymi oglądalność tego programu jest wynikiem tego, że ludzie mają po prostu zaufanie do państwa, do programu, do muzyki, do Telewizji Polskiej – dodał Kurski.

Kamera na krótki moment odbiegła od twarzy prezesa, aby skupić się na minie Andrzeja Piasecznego. Ta szybko stała się hitem internetu – wokalista wydaje się być lekko rozbawiony całą sytuacją, jednak wciąż z niezwykle poważną, „kamienną” wręcz twarzą, zachowuje powagę. Internauci na profilu Piaska na Instagramie postanowili pogratulować mu takiej kontroli.

- Dla Pana Trenera Andrzeja ukłony i mega szacun dla zachowania kamiennej twarzy przy tej całej farsie i żenadzie odwalonej na wizji przez Kurskiego – czytamy w komentarzach. Warto tu dodać, że Kurski jednocześnie podkreślił, że powstanie kolejna edycja uwielbianego programu. Nie wiemy jednak, czy ponownie dojdzie do przetasowań na stołkach jurorskich.

Piasek

Fot. Screen TVP VOD „The Voice Senior”, prod. Rochstar

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek, Obcas

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News