Informacje o śmierci uwielbianego aktora obiegły media
Pixabay.com ScorpionD
Irmina Jach - 1 Lutego 2021

Informacje o śmierci Dustina Diamonda obiegły światowe media

Informacje o śmierci uwielbianego aktora, Dustina Diamonda obiegły światowe media. Gwiazdor chorował na drobnokomórkowego raka płuc. Odszedł w poniedziałek 1 lutego 2021 roku w wieku zaledwie 44 lat.

Informacje o śmierci amerykańskiego aktora, komika i muzyka znanego z roli Samuela „Screecha” Powersa w popularnej serii „Saved by the Bell” zdruzgotały fanów. 14 stycznia bieżącego roku menadżer gwiazdora poinformował media o jego chorobie. Dustin Diamond przechodził cykl chemioterapii w jednym z kalifornijskich szpitali. Niestety, przegrał walkę z nowotworem.

Informacje o śmierci uwielbianego aktora obiegły media

Dustin Diamond przyszedł na świat 7 stycznia 1977 roku w San Jose w Kalifornii. Karierę medialną rozpoczął już jako dziecko. W serii „Saved by the Bell” grał przez blisko 13 lat. Fani cenili go za wyjątkowe poczucie humoru i charyzmę.

Telewidzowie znają go z produkcji takich jak: „Cena życia”, „To jest życie”, „Cudowne lata”, „Pauly Shore nie żyje”, „13. klasa”, „Dzień dobry panno Bliss”, „Saved by the Bell: Hawaiian Style”, „Długi strzał” oraz „Jane White jest chora i pokręcona”.

W 2009 roku aktor był bohaterem głośnego skandalu, który wybuchł po publikacji jego książki o obsadzie serialu, w którym występował. Gwiazdor zdradził w niej wiele sekretów zza kulis i opowiedział o swoich intymnych relacjach z koleżankami z planu.

Łukasz Szumowski nagle zniknął. Dziennikarze dotarli do b. ministraŁukasz Szumowski nagle zniknął. Dziennikarze dotarli do b. ministraCzytaj dalej

Wielką pasją Dustina Diamonda była muzyka. Założył alternatywny metalowy zespół Salty The Pocketknife, w którym grał na basie. Stworzył także większość tekstów utworów formacji. Grupa rozpadła się po nagraniu pierwszego albumu.

Aktor osiedlił się na stałe w Port Washington w stanie Wisconsin. W 2009 roku poślubił swoją długoletnią dziewczyną Jennifer Misner. Para rozstała się po czterech latach małżeństwa. Od 2014 roku do chwili śmierci był związany z 33-letnią aktorką Amandą Schutz.

W 2001 roku Dustin Diamond ogłosił upadłość gospodarczą. Zachęcał wówczas fanów do kupowania dedykowanych koszulek, z których dochód miał zostać przekazany na uratowanie posiadłości, w której mieszkał.

26 grudnia 2014 roku aktor został aresztowany za posiadanie noża sprężynowego, którego miał użyć podczas bójki w barze. Skazano go na cztery miesiące pozbawienia wolności. Wyszedł na wolność przedterminowo. Ponownie wrócił do więzienia dwa lata później, gdy złamał warunki zwolnienia warunkowego.

Na początku roku Dustin Diamond usłyszał przerażającą diagnozę. Dowiedział się, że zachorował na drobnokomórkowego raka płuc. To bardzo podstępne schorzenie, które w momencie rozpoznania często ma charakter przerzutowy. Aktor zmarł po niespełna miesięcznej walce. Niech spoczywa w spokoju.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Mirror/Wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News