Na co zmarła Anna Przybylska? Przerażająca choroba, z którą trudno wygrać
Karol Zaborowski - 7 Grudnia 2018

Na co zmarła Anna Przybylska? Przerażająca choroba, z którą trudno wygrać

Na co zmarła Anna Przybylska? Wiele osób na ten temat ma bardzo powierzchowne informacje, a szczegóły choroby aktorki są im nieznane. W tym tekście przedstawimy dokładnie jaka choroba zabrała z tego świata Annę Przybylską.

Na co zmarła Anna Przybylska? To pytanie bardzo często pojawia się wśród osób nieznających dokładnie historii aktorki. Najczęstszą odpowiedzią, jaką w takim wypadku usłyszymy, jest rak. Jednak stwierdzić, że ktoś umarł na raka, to tak jakby powiedzieć, że osoba mająca nowotwór płuc choruje na kaszel. Rodzajów nowotworów, a co za tym idzie raków, jest przeogromna, a wiele z nich różnie się przede wszystkim swoim pochodzeniem.

Na co zmarła Anna Przybylska?

Aktorka doskonale zdawała sobie sprawę, że w jej przypadku ryzyko powstania nowotworu, jest znacznie wyższe niż u przeciętnego człowieka. Jak sama wspominała, w jej rodzinie każdy umierał na raka. Tyczy się to rodziny zarówno ze strony ojca, jak i matki. Dlatego też Anna bardzo dbała o swoje zdrowie i regularnie się badała. Dzięki temu jej guza udało się odkryć we wczesnym stadium. Okazało się, że aktorka ma guza trzustki, który co gorsza, jest pochodzenia nowotworowego i jest złośliwy. Bardzo szybko podjęto decyzję o przeprowadzeniu zabiegu usunięcia guza. Zabieg powiódł się. Jednak w ciele aktorki krążyły już komórki nowotworowe. Niezbędna okazała się chemia, która bardzo negatywnie wpłynęła na Annę Przybylską. Nie wiadomo niestety, na jaki rodzaj raka trzustki cierpiała aktorka. Jednak patrząc na to, w jak krótkim czasie się rozrósł, a także dał przerzuty, widać, że był to bardzo agresywny rodzaj nowotworu. Od przeprowadzenia operacji do śmierci aktorki minął zaledwie trochę ponad rok.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Miss Polski 2018Polsat pokaże finał Miss Polski 2018. Już robi się gorąco! Oto kandydatkiCzytaj dalej
Informacja o śmierci Anny Przybylskiej była potwornym ciosem zarówno dla jej rodziny, jak i fanów. Trzeba pamiętać, że aktorka osierociła trójkę dzieci, które zostały pod pełną opieką ojca, Jarosława Bieniuka. Piłkarz bardzo stara się zapewnić wszystko, co najlepsze swoim dzieciom, jednak nikt nie zastąpi im matki, której nigdy już nie zobaczą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Adam Małysz bez wąsów! Mistrz jest nie do poznania
  2. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  3. Z Ewą Bem jest naprawdę źle. Jej agent jest bezradny
  4. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
  5. Godlewskie znowu to zrobiły. „To jakiś koszmar!”
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News