dziewczynka zabiła mamę
Fot. Pexels.com @Kat Jayne (zdjęcie ilustracyjne)
Mateusz Sidorek - 12 Lutego 2021

2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Wszystko przez automatyczny przycisk w samochodzie

Dziewczynka czekała w samochodzie na swoją mamę. Julia Sharko podeszła do uchylonego okna w rodzinnym BWM, by wyciągnąć przez nie 2-letnie dziecko. W pewnym momencie 2-latka przypadkowo nacisnęła automatyczny przycisk, po czym szyba auta przycisnęła szyję 21-letniej matki. Kobieta została przetransportowana do szpitala, ale lekarze nie dali rady jej uratować. Julia zginęła w dniu swoich urodzin.

Na portalu „Popularne” opisano przerażającą historię 21-letniej matki, która straciła życie, wyciągając z samochodu dziewczynkę. Julia zostawiła swoją 2-letnią córkę w samochodzie. Wracając do rodzinnego BWM, postanowiła wyciągnąć dziecko przez uchylone okno. Wtedy doszło do nieszczęśliwego wypadku, którego kobieta nie przeżyła.

Julia nachyliła się przez okno, ale nie zauważyła, że dziewczynka w tym czasie przypadkowo nacisnęła przycisk odpowiadający za automatyczne zamykanie szyb. Niestety na reakcję było za późno. Szyja kobiety znalazła się w potrzasku. Jej 2-letnia córka nie miała pojęcia, co się dzieje.

Dziewczynka oglądała śmierć matki

Siedząca w samochodzie dziewczynka nie miała świadomości, że właśnie patrzy na śmierć swojej 21-letniej matki. Kobieta przez długi czas nie potrafiła się wydostać, aż wreszcie straciła przytomność. Wówczas na ratunek przybiegł mąż Julii.

Mężczyzna szybko wybił szybę i uwolnił ukochaną. Niestety szybko się zorientował, że sytuacja jest już bardzo zła. Julia nie odzyskiwała przytomności, nie reagowała w żaden sposób, a jej ciało było bezwładne.

Andrzej Duda wystąpił przed kamerami. Poinformował o wynalezieniu urządzenia, które wykrywa wirusa z powietrzaAndrzej Duda wystąpił przed kamerami. Poinformował o wynalezieniu urządzenia, które wykrywa wirusa z powietrzaCzytaj dalej

Mąż Julii przetransportował ją do szpitala, gdzie lekarze próbowali udzielić jej pomocy. Niestety specjaliści zorientowali się, że jest już za późno. Niedotlenienie 21-latki trwało na tyle długo, że w mózgu doszło do nieodwracalnych zmian. Nic więcej nie można było zrobić.

Julia ostatni raz zobaczyła dziewczynkę w swoje urodziny

Tego dnia 2-letnia dziewczynka i pozostała część rodziny świętowali specjalną okazję. Był to dzień urodzin 21-letniej Julii. Nikt nie spodziewał się, że może wówczas dojść do takiej tragedii. Niestety bliscy nie mogli zobaczyć, jak kobieta zdmuchuje świeczki z urodzinowego tortu.

Julia osierociła dwie córki – Ariannę oraz Margaritę. Po tym, jak doszło do dramatycznych wydarzeń, na miejscu pojawiła się policja. Funkcjonariusze chcieli zbadać okoliczności, w jakich doszło do tragedii.

Służby szybko zorientowały się, że Julia straciła życie wskutek nieszczęśliwego wypadku, do którego nieświadomie przyczyniła się jej 2-letnia córka.

Nie wiadomo, czy rodzina postanowi opowiedzieć po latach dziewczynce, jak zginęła jej matka. Być może oszczędzą jej tej bolesnej historii. 2-latka mogłaby bardzo przeżyć taką informację.

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również osobistej historii Agaty Buzek. Polska aktorka zmagała się z chorobą nowotworową. O szczegółach dowiecie się z tego tekstu.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Popularne.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News