Jak Agata Duda traktuje męża
Fot. Wikimedia Jakub Szymczuk - Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej CC BY-SA 4.0
Klaudia Bochenek - 27 Marca 2021

Dziennikarz ujawnił anegdotę z życia Agaty Dudy. Jak potraktowała męża?

Agata Duda w związku z mężem Andrzejem nosi spodnie? Anegdota przytoczona przez dziennikarza wskazuje na to, że jest to dość możliwe. Wszystko wydarzyło się na pokładzie samolotu. Doszło do wymiany zdań, a następnie Agata Duda starała się postawić na swoim - za żadne skarby nie chciała z nim wsiąść do samochodu.

Dziennikarz Andrzej Stankiewicz podzielił się dość zaskakującą anegdotą o pierwszej damie i jej mężu. Kto by się spodziewał, że prezydentowa w tak stanowczy sposób potrafi dopiąć swego?

Charakterna Agata Duda?

Cała sytuacja przytoczona przez dziennikarza Andrzeja Stankiewicza miała miejsce w pierwszym roku urzędowania Andrzeja Dudy jako prezydenta. Nowe stanowisko wiązało się w odbyciem wielu oficjalnych wizyt, a w podróżach oczywiście towarzyszyła mu małżonka.

Wszystko stało się na pokładzie samolotu. Kiedy Agata Duda akurat wracała z toalety, do jej uszu dotarły strzępki rozmowy męża wraz z Joachimem Brudzińskim. Ton głosu wskazywał, że nie była to miła pogawędka.

- Kolega siedział niedaleko pary prezydenckiej, a gdy samolot się zatrzymał i prezydent włączył telefon, usłyszał, że zadzwonił Joachim Brudziński. Strasznie krzyczał, czegoś tam chciał. [...] Generalnie miał jakieś pretensje - mówił Andrzej Stankiewicz.

Minister zdrowia zabrał głos ws. godziny policyjnejMinister zdrowia zabrał głos ws. godziny policyjnejCzytaj dalej

Co ciekawe, Agata Duda zadecydowała o zakończeniu tej niemiłej rozmowy. Zwyczajnie przejęła słuchawkę telefonu, powiedziała kilka słów i się rozłączyła. Potem dostało się jej mężowi. Czyżby miała wybitnie zły dzień?

- Wtedy Agata Kornhauser-Duda miała odebrać mężowi słuchawkę z ręki i rzucić do rozmówcy z drugiej strony słuchawki: „Andrzej nie ma teraz czasu rozmawiać” i się rozłączyć. A potem miała też zwrócić się do prezydenta. „Pozwalasz się bardzo źle traktować. Nie będę z Tobą jechała w jednym samochodzie” - relacjonuje dziennikarz.

Gdy samolot już wylądował na lotnisku, Agata Duda okazała się być nieubłagana i nadal trzymała się wersji, że nie wsiądzie z mężem do jednego samochodu. Nie wiadomo jednak, czy rzeczywiście dopięła swego, ale trzeba przyznać, że potrafi wyrazić wściekłość.

Z kolei całkiem inne odczucie o charakterze Agaty Dudy ma projektantka Ela Piorun. Wiele z jej kreacji widzieliśmy podczas zwyczajnych i oficjalnych wizyt. Projektantka ceni prezydentową za elegancki ponadczasowy styl oraz podejście. Pierwsza dama jest całkowicie inna, niż się mogło wydawać.

Ela Piorun w rozmowie z „Super Expressem” przyznała, że Agata Duda jest nadzwyczaj miłą i przyjazną osobą, można sobie z nią pożartować. Jest bardzo otwarta i ciepła, co mile zaskoczyło projektantkę - być może spodziewała się, że pierwsza dama będzie surowa i wybitnie wymagająca.

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: o2, Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News